Rádio na zastávkach MHD

Mikrofon Best FM

Rádio Best FM spúšťa v spolupráci s RadioPoint vysielanie na zastávkach bratislavskej MHD.

 

Foto: Best FM

Slovenské rádio Best FM rozširuje príjem svojho vysielania. Zatiaľ len počas augusta bude možné na 24 zástavkách MHD v Bratislave počúvať vysielanie rádia Best FM. Z reproduktorov budú ľudia, čakajúci na spoje mestkje hromadnej dopravy, počuť aktuálne správy z domova, zo sveta či športu, dopravný servis každú polhodinu alebo predpoveď počasia každú štvrťhodinu. „Best FM sa takto dostane ešte bližšie k svojim poslucháčom. Šírenie vysielania na zastávkach MHD je pre nás ďalšou príležitosťou ako dokázať, že Best FM je tu pre Vás,“ tvrdí manažér rádia Best FM Richard Dírer v oficiálnej tlačovej správe.

Vysielanie Best FM si cestujúci, ktorí čakajú na autobus, električku alebo trolejbus, budú môcť vychutnať každý pracovný deň od 6:00 do 20:00.

Radio Pointy na MHD boli naposledy využívané počas MS v hokeji. Podľa blogu Omediach.com na najfrekventovanejších bratislavských zastávkach vysielalo naživo Rádio Slovensko zápasy slovenskej reprezentácie.

Martin Maruniak
autor je novinář
 

 

Čtěte také

invaze na Ukrajinu
Blog

Zájem českých médií o ruskou invazi na Ukrajinu

Ruská agrese proti Ukrajině stojí od samého začátku v centru pozornosti českých médií. Jen za prvních jedenáct týdnu od jeho vypuknutí přinesly česká tištěné tituly, weby, televize a rozhlasové

Metaverse
Blog

Metaverse tématem FIBEP Spring Summitu

Koncem března proběhla v řeckých Aténách konference FIBEP Spring Summit, kterou organizovala mezinárodní asociace FIBEP sdružující společnosti v oblasti media monitoringu a měření komunikace. Jedním z nejzajímavějších témat byl

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!