Krizová komunikace,

která vám dá smysl

Když potřebujete získat rychlý a aktuální přehled o situaci, zvlášť pokud se zrovna něco nedaří, jak byste si představovali. Zajistíme vám informace a analýzy o všem, co potřebujete vědět, abyste případné problémy mohli ihned řešit. Naše služby prostě dávají smysl v časech dobrých i horších.

Okamžitý přehled

Přineseme vám okamžitý vhled do dění ve všech médiích – v televizi, rozhlase, na internetu i na sociálních sítích, ve fórech a diskuzích. Rychle tak získáte přehled o celé situaci.
Smarphone s prehledem Newton Media
Muz s headsetem krizova komunikace

Informační podpora

Pomůžeme vám mít situaci pod kontrolou. Zajistíme vám průběžné upozornění na vše důležité a spolehnout se můžete i na kontinuální vyhodnocování vývoje našimi analytiky a analytičkami.

Vyhodnocení dopadu

Díky správným informacím a analýze vám pomůžeme situaci řešit už v jejím průběhu a také ji na konci vyhodnotit. Vysvětlíme veškeré mediální dění a doporučíme, jak podobné situace využít pro zlepšení komunikace a do budoucna jim předcházet.

graf vyhodnoceni dopadu Newton Media
Dashboard nase nastroje

Naše aplikace

Naším cílem v Newton Media je poskytovat to nejlepší a co nejjednodušeji a nejrychleji.
K potřebným informacím a analýzám se tak dostanete odkudkoliv díky naší aplikaci N1, se kterou můžete pracovat na webu nebo mobilních zařízeních. Využít můžete i naše aplikace pro automatické přepisy a editaci nahrávek nebo naopak diktování. Díky neustálému vývoji technologií se navíc i do budoucna můžete těšit na další aplikace pro smysluplnou práci s mediálními daty.