Krizová komunikace,

která vám dá smysl

Čelíte krizi ve firmě? Náš Alert vám pomůže vše s předstihem vyřešit. Do 3 minut dostanete
e-mailem, formou SMS či notifikací aplikace upozornění na záchyt relevantní informace v televizi, rozhlasu, v rámci online a sociálních médií. Kromě přepisu získáte i audio/video nahrávku. 

Alerty si můžete nastavit také na konkrétního novináře nebo influencera, na negativní zmínky nebo
na neobvyklý nárůst medializace vašeho tématu. Okamžitě se tak dozvíte, že se váš produkt stal trendem na sociálních sítích nebo že se konkurenční firma potýká s negativní publicitou a můžete zjistit příčiny této situace. S našimi Alerty vám už nikdy nic neunikne.

Okamžitý přehled

Přineseme vám okamžitý vhled do dění ve všech médiích – v televizi, rozhlase, na internetu i na sociálních sítích, ve fórech a diskuzích. Rychle tak získáte přehled o celé situaci.
okamzity prehled
informacni podpora

Informační podpora

Pomůžeme vám mít situaci pod kontrolou. Zajistíme vám průběžné upozornění na vše důležité a spolehnout se můžete i na kontinuální vyhodnocování vývoje našimi analytiky a analytičkami.

Vyhodnocení dopadu

Díky správným informacím a analýze vám pomůžeme situaci řešit už v jejím průběhu a také ji na konci vyhodnotit. Vysvětlíme veškeré mediální dění a doporučíme, jak podobným situacím do budoucna předcházet a jak je využít pro zlepšení vaší komunikace.

vyhodnoceni dopadu
nase nastroje dashboard

Naše aplikace

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak mít pravidelně ohlasy vaší Krizové komunikace neustále po ruce, je naše aplikace NewtonOne. Díky této mobilní aplikaci můžete již při snídani nebo cestou do práce vědět, co se o vaší společnosti píše. Hned po příchodu do kanceláře tak můžete začít plánovat případné další kroky.

telefon kresba

Jdeme na to!