Brand Management,

který vám dá smysl

Prezentace značky je klíčová, ale uhlídat každou drobnost je náročný úkol. Podíváme se na váš mediální obraz, srovnáme ho s konkurencí, a pomůžeme vám ho vyladit k dokonalosti.

Každodenní přehled

Sledujte svou značku napříč mediálním vesmírem v reálném čase a mějte nepřetržitý přehled, jaká média o vás píší. Dáme vám vědět ihned, jakmile vás někdo zmíní.
Share of Voice prehled - mockup - Brand Management Newton
Notebook s grafem Newton Media

Přizpůsobení kroků

Pomůžeme vám budovat mediální obraz vaší společnosti. Vizuální a obsahový styl firmy musí dokonale sedět. Zhodnotíme, jak si stojí vaše komunikace v porovnání s konkurencí a přineseme vám důležité informace pro plánování dalších kroků.

Měření a vyhodnocení

Naši analytici zhodnotí vaší mediální komunikaci a vypracují na ni zpětnou vazbu. Prozkoumáme tradiční i sociální média a kampaně vám pomůžeme plánovat, hodnotit v průběhu i po jejich skončení.

graf Newton Media vyhodnoceni Brand Management
Dashboard nase nastroje

Naše aplikace

Naším cílem v NEWTON Media je poskytovat to nejlepší a co nejjednodušeji a nejrychleji.
K potřebným informacím a analýzám se tak dostanete odkudkoliv díky naší aplikaci N1, se kterou můžete pracovat na webu nebo mobilních zařízeních. Využít můžete i naše aplikace pro automatické přepisy a editaci nahrávek nebo naopak diktování. Díky neustálému vývoji technologií se navíc i do budoucna můžete těšit na další aplikace pro smysluplnou práci s mediálními daty.