Komunikační strategie,

která vám dá smysl

Pomůžeme vám najít si a držet svůj styl komunikace a zjistit, jak správně zaujmout cílové skupiny. Víme, jak je to důležité. Ať už chcete svou komunikaci nastavit úplně od začátku, nebo ji jen posunout o kus dál, jsme tu pro vás.

Analýza mediálního obrazu a trendů

Rozebereme současnou situaci a zjistíme, jak úspěšná vaše komunikace je. A to i ve vztahu ke konkurenci. Navíc vám zajistíme přehled o aktuálních trendech v oboru, aby vám nic neuteklo a věděli jste nejen jak, ale i čím zaujmout.

Infografika analyza medialniho obsahu - Komunikacni strategie Newton
Damske a panske nohy

Targeting, publikum a customer voice

Pomůžeme vám s cílením komunikace, nalezením vhodného publika a analýzou jeho přání a potřeb. Díky nám od veřejnosti získáte správnou zpětnou vazbu a od klientů uslyšíte to, co opravdu potřebujete.

Ambasadoři a novinářská spolupráce

Inspirujeme vás díky Mediabase – přehledem ideálních novinářských kontaktů a doporučením na spolupráci s vhodnými ambasadory pro komunikaci v tradičních médiích i na sociálních sítích. Spolupráci vám také pomůžeme vyhodnocovat, abyste stále věděli, jak se vám vyplatí.

Ambasador Jan Cervenka mockup - komunikacni strategie
Dashboard nase nastroje

Naše aplikace

Naším cílem v Newton Media je poskytovat to nejlepší a co nejjednodušeji a nejrychleji.
K potřebným informacím a analýzám se tak dostanete odkudkoliv díky naší aplikaci N1, se kterou můžete pracovat na webu nebo mobilních zařízeních. Využít můžete i naše aplikace pro automatické přepisy a editaci nahrávek nebo naopak diktování. Díky neustálému vývoji technologií se navíc i do budoucna můžete těšit na další aplikace pro smysluplnou práci s mediálními daty.