Analýza konkurence,

která vám dá smysl

Víme, jak je pro podnikání důležité mít neustálý přehled, proto pro vás máme analýzy o tom, jak konkurence komunikuje, s čím si ji lidé spojují nebo jaká témata v oboru rezonují. Zjistíme pro vás, co bylo dobře a co naopak špatně, čemu se vyhnout, nebo co naopak fungovalo. S know-how z našich analýz konkurenci utečete na míle daleko.

Přehled o aktivitách konkurence

Díky naší platformě N1 s integrovaným analytickým dashboardem a profesionální podpoře odborníků získáte neustálý přehled o všech aktivitách konkurence v reálném čase.

Graf analýza konkurence Newton Media
Diskuse nad notebookem s grafem Newton - trendy analyzy konkurence

Trendy v oboru

Sledovat pro vás můžeme i trendy v oboru pomocí platformy nebo pravidelných reportů od našich analytiků. Získáte tak neocenitelný náskok před konkurencí a můžete včas připravit nové kampaně a přizpůsobit komunikaci.

Vyhodnocení a doporučení

Nejen, že vám zajistíme přehled o všem důležitém, pomůžeme vám jít i do hloubky získaných informací. Pro rychlé a vlastní zpracování vám poslouží integrovaný dashboard, pro detailní analýzy je připravený náš analytický tým. Ten vám zajistí zhodnocení výsledků, srovnání vývoje, interpretaci zjištění i vyhodnocení událostí a na nich postaví doporučení pro další komunikaci.

Konkurence_komunikace_klíčové výsledky
Dashboard nase nastroje

Naše aplikace

Naším cílem v NEWTON Media je poskytovat to nejlepší a co nejjednodušeji a nejrychleji. K potřebným informacím a analýzám se tak dostanete odkudkoliv díky naší aplikaci N1, se kterou můžete pracovat na webu nebo mobilních zařízeních. Využít můžete i naše aplikace pro automatické přepisy a editaci nahrávek nebo naopak diktování. Díky neustálému vývoji technologií se navíc i do budoucna můžete těšit na další aplikace pro smysluplnou práci s mediálními daty.