Prestižní AMEC International Summit 2015 se letos koná ve Stockholmu 3. a 4. června

Ve dnech 3. a 4. června 2015 se uskuteční AMEC Stockholm Summit 2015, již 8. ročník největšího mezinárodního setkání zabývajícího se měřením a vyhodnocováním efektivity komunikace.  

Letošní ročník nese název Winning the Game – from local silos to global integration a je věnován problémům a výzvám, jimž čelí značky, které chtějí vstoupit na globální trh. Ve dvou dnech se v panelových diskusích představí více než 50 zástupců společností působících v oboru analýz, měření a vyhodnocování komunikace i jejich největší klienti, kteří se podělí o své zkušenosti, ověřené postupy i náměty na nové modely evaluace a exekuce komunikačních strategií.

AMEC International Summit je nejen nejrespektovanější událostí svého oboru, kde se rodí nové způsoby výzkumu komunikace a posouvají se hranice těch současných, ale také mimořádnou příležitostí pro navázání mezinárodních obchodních partnerství.

Tato stránka summitu je letos ještě umocněna nově zařazenou částí programu, která je přímo určena k setkání s novými obchodními partnery a koná se v předvečer AMEC Stockholm Summitu 2015, 2. června 2015.

Pro více informací si prohlédněte web summitu, kde se až do pátku 30. 4. můžete registrovat s výraznou slevou.

 

 

Čtěte také

invaze na Ukrajinu
Blog

Zájem českých médií o ruskou invazi na Ukrajinu

Ruská agrese proti Ukrajině stojí od samého začátku v centru pozornosti českých médií. Jen za prvních jedenáct týdnu od jeho vypuknutí přinesly česká tištěné tituly, weby, televize a rozhlasové

Metaverse
Blog

Metaverse tématem FIBEP Spring Summitu

Koncem března proběhla v řeckých Aténách konference FIBEP Spring Summit, kterou organizovala mezinárodní asociace FIBEP sdružující společnosti v oblasti media monitoringu a měření komunikace. Jedním z nejzajímavějších témat byl

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!