NEWTON Pro Building: vaše cesta k stavebním zakázkám

Na fóru českého stavebnictví, které se konalo 10. 3. v Praze, představila CEO společnosti NEWTON Media Petra Mašínová novou službu NEWTON ProBuilding, která monitoruje plánované stavby a veřejné zakázky ve stavebnictví po celé České republice.

Tato služba nabízí nový způsob využití monitoringu a agregovaných informací pro konkrétní podnikatelské účely. Monitoring nemusí podávat jen přehled o mediálním obraze a jeho vývoji nebo být nástrojem pro kontrolu a řízení firemní komunikace. V duchu filosofie #newnewton může být také neocenitelným zdrojem informací klíčových pro rozvoj a plánování podnikání.
Správné informace ve správnou chvíli = určující konkurenční výhoda.

NEWTON ProBuilding je služba, která shromažďuje informace o plánovaných stavebních projektech, jejichž zadavateli jsou soukromé osoby, firmy, ale hlavně veřejné instituce, obce, města a kraje. V monitoringu se objevují všechny typy staveb – od těch největších, jako jsou dálnice a velká infrastruktura, přes stavby střední velikosti až po ty nejmenší, jakými jsou například výstavba oplocení, drobné opravy apod. Tuto službu využijí především stavební společnosti bez ohledu na svou velikost, ale také všichni, kdo potřebují nebo chtějí mít přehled o připravovaných stavbách a územním rozvoji na místní, regionální nebo celorepublikové úrovni.

Základem je informační servis o vypsaných veřejných zakázkách. Do 24 hodin po zveřejnění se dozvíte, jaká zakázka byla vypsaná, kdy a kde se bude realizovat a dokdy je třeba se do řízení přihlásit. Získáte také kontakty na odpovědné osoby a dostanete se přímo ke kompletní zveřejněné dokumentaci.

Vypsané zakázky jsou však jen pomyslnou špičkou ledovce. Služba NEWTON ProBuilding umožňuje sledovat plánované stavby na jejich cestě od záměru, přes jednotlivá řízení až k položení základního kamene. Po celou dobu poskytuje nejen informace o tom, v jaké fázi řízení se budoucí stavba nachází, ale také kontakty na odpovědné osoby. NEWTON ProBuilding je tedy ideálním nástrojem pro proaktivní přístup k podnikání ve stavebnictví umožňující přímo oslovovat ty, kdo stavbu plánují, ještě dříve, než sami přijdou s poptávkou.

V případě zájmu o tuto službu, nebo více informací, kontaktujte prosím našeho obchodní oddělení:

T: 00420 225 540 201
Email: obchodni@newtonmedia.cz

Čtěte také

invaze na Ukrajinu
Blog

Zájem českých médií o ruskou invazi na Ukrajinu

Ruská agrese proti Ukrajině stojí od samého začátku v centru pozornosti českých médií. Jen za prvních jedenáct týdnu od jeho vypuknutí přinesly česká tištěné tituly, weby, televize a rozhlasové

Metaverse
Blog

Metaverse tématem FIBEP Spring Summitu

Koncem března proběhla v řeckých Aténách konference FIBEP Spring Summit, kterou organizovala mezinárodní asociace FIBEP sdružující společnosti v oblasti media monitoringu a měření komunikace. Jedním z nejzajímavějších témat byl

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!