Konec desetileté éry. Prchal udělal z Babišových sítí fenomén

Přejeme vám krásný pátek a víkend z Newtonu

Článek o konci desetileté éry a jak Prchal udělal z Babišových sítí fenomén

MediaHQ: Nejrelevantnější a pravidelně validovaná databáze novinářů!

Před nedávnem jsme vám poprvé představili MediaHQ – unikátní nástroj, který jsme vám přivezli až z dalekého Irska. Jste PR agentura? Posíláte tiskové zprávy? Komunikujete často s médii? Nebo by se vám pro vaši práci hodila pěkně tučná databáze validovaných a pravidelně aktualizovaných kontaktů na novináře? Ať už vaše odpověď jakákoliv, funkce MediaHQ vám ušetří spoustu času a starostí.

Jak vypadaly titulní strany českých deníků po letošních prezidentských volbách?

Vytvořte si PR report, který dá vašim datům smysl!

Vizualizace PR reportů je v aplikaci NewtonOne mnohem jednodušší, než kdy předtím. Díky naší službě sestavíte svůj PR report snadno a rychle a získáte tím rychlý vhled
do vašich mediálních dat.

NewtonOne nové generace: Události, Dashboard, Alerty, Pravidla

Jaké jsou hlavní funkce aplikace NewtonOne?

  • Anomálie vás informují o prudkém nárůstu neobvyklé aktivity.
  • Alerting & Pravidla vám umožní získat upozornění na zásadní situace.
  • Události, tedy technologie, která umí spojit jednotlivé zprávy z médií tak, že z nich vytvoří aktuální příběh.
  • Mediabase najdete přehlednou databázi novinářů s kontakty, social profily, jejich dosahem, historií
    nebo cílovými skupinami.
  • Chytré vyhledávání – prostřednictvím inteligentního našeptávání s lehkostí najdete hledané produkty, osobnosti, autory, zdroje nebo lokace.
  • Inovovaný dashboard je analytický reporting, který vám umožní vizualizovat data.
  • Samoobsluhu, kde si zvládnete sami objednat všechny naše služby, nazýváme Marketplace

Pokud vám unikl náš minulý newsletter, nevadí! Můžete si ho přečíst zpětně zde.

Děkujeme, že jste dnešní newsletter dočetli až do konce. Těšíme se na viděnou!

Tým Newton Media 💚

Čtěte také

Blog

Využíváte umělou inteligenci?

U nás v Newtonu ji využíváme dlouhodobě, ale pro poskytnutí kvalitních a přesných výstupů pro naše klienty se vždy ještě spoléháme na naše kolegy analytiky.

Blog

Jste na Telegramu?

Níže jsou uvedeny nejvíce zmiňované účty v tradičních českých médiích. Telegram je komunikační prostředek, který se řadí mezi nejoblíbenější u Ukrajinců a Rusů. Populární je především, protože zde

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!