NEWTON Pro Building: vaše cesta k stavebním zakázkám

NEWTON Pro Building: vaše cesta k stavebním zakázkám
17. 3. 2015

Na fóru českého stavebnictví, které se konalo 10. 3. v Praze, představila CEO společnosti NEWTON Media Petra Mašínová novou službu NEWTON ProBuilding, která monitoruje plánované stavby a veřejné zakázky ve stavebnictví po celé České republice.

Tato služba nabízí nový způsob využití monitoringu a agregovaných informací pro konkrétní podnikatelské účely. Monitoring nemusí podávat jen přehled o mediálním obraze a jeho vývoji nebo být nástrojem pro kontrolu a řízení firemní komunikace. V duchu filosofie #newnewton může být také neocenitelným zdrojem informací klíčových pro rozvoj a plánování podnikání.
Správné informace ve správnou chvíli = určující konkurenční výhoda.

NEWTON ProBuilding je služba, která shromažďuje informace o plánovaných stavebních projektech, jejichž zadavateli jsou soukromé osoby, firmy, ale hlavně veřejné instituce, obce, města a kraje. V monitoringu se objevují všechny typy staveb – od těch největších, jako jsou dálnice a velká infrastruktura, přes stavby střední velikosti až po ty nejmenší, jakými jsou například výstavba oplocení, drobné opravy apod. Tuto službu využijí především stavební společnosti bez ohledu na svou velikost, ale také všichni, kdo potřebují nebo chtějí mít přehled o připravovaných stavbách a územním rozvoji na místní, regionální nebo celorepublikové úrovni.

Základem je informační servis o vypsaných veřejných zakázkách. Do 24 hodin po zveřejnění se dozvíte, jaká zakázka byla vypsaná, kdy a kde se bude realizovat a dokdy je třeba se do řízení přihlásit. Získáte také kontakty na odpovědné osoby a dostanete se přímo ke kompletní zveřejněné dokumentaci.

Vypsané zakázky jsou však jen pomyslnou špičkou ledovce. Služba NEWTON ProBuilding umožňuje sledovat plánované stavby na jejich cestě od záměru, přes jednotlivá řízení až k položení základního kamene. Po celou dobu poskytuje nejen informace o tom, v jaké fázi řízení se budoucí stavba nachází, ale také kontakty na odpovědné osoby. NEWTON ProBuilding je tedy ideálním nástrojem pro proaktivní přístup k podnikání ve stavebnictví umožňující přímo oslovovat ty, kdo stavbu plánují, ještě dříve, než sami přijdou s poptávkou.

V případě zájmu o tuto službu, nebo více informací, kontaktujte prosím našeho obchodní oddělení:

T: 00420 225 540 201
Email: obchodni@newtonmedia.cz

Další novinky

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.