📢 Spouštíme novou generaci aplikace NewtonOne. 📢 Oslavte to s námi! 🥳

Dobrý den, 

dnešek nemůže být pro nikoho z Newton Media obyčejnou středou. Dlouhé měsíce jsme pracovali dnem i nocí, abychom vám mohli dnes s patřičnou hrdostí představit novou generaci aplikace NewtonOne. Dáváme do světa naše miminko, které vyladili vývojáři společně s produktovým týmem až k dokonalosti. Protože je to pro nás opravdu nevšední událost, rádi bychom se o kousek naší radosti podělili s vámi.

Spuštění nové generace NewtonOne oslavíme uspořádáním živého přenosu, dorazíte taky a oslavíte to s námi? 🤩


ŽIVÝ PŘENOS: Představení nové generace aplikace NewtonOne

Dnes (7.9. 2022) od 15:00 hodin.

Nenechte si to ujít a zarezervujte si místo kliknutím na tlačítko!


Co vlastně přináší nová generace NewtonOne?

Vzali jsme původní aplikaci NewtonOne, rozebrali ji a postavili znovu. Úplně od začátku. Nová generace NewtonOne umí všechno, co uměla ta předchozí. Navíc jsme do ní přidali nové špičkové funkce, které jednou provždy změní váš pohled na svět mediálního monitoringu. Od teď se už neobejdete bez schopnosti číst a analyzovat data v reálném čase.

Anomálie vás informují o prudkém nárůstu neobvyklé aktivity.

Alerting a Pravidla vám umožní získat upozornění na zásadní situace.

Události: Technologie, která umí spojit jednotlivé zprávy z médií tak, že z nich vytvoří aktuální příběh.

Mediabase najdete přehlednou databázi novinářů s kontakty, social profily, jejich dosahem, historií nebo cílovými skupinami.

Chytré vyhledávání: Prostřednictvím inteligentního našeptávání s lehkostí najdete hledané produkty, osobnosti, autory, zdroje nebo lokace.

Inovovaný dashboard je analytický reporting, který vám umožní vizualizovat data.

Samoobsluhu, kde si zvládnete sami objednat všechny naše služby, nazýváme Marketplace.


Děkujeme, že jste dočetli až na konec našeho dnešního newsletteru. 
Těšíme se zase příště.

Tým Newton Media 💙

Čtěte také

Newsletter

Představení funkce PRAVIDLA

Zdravíme vás z Newtonu! V posledním předvolebním týdnu vám posíláme aktuální vhled do dění na sociálních sítích obou kandidátů na prezidenta ČR, včetně srovnání času promluv v jednéz posledních

Newsletter

Nový produkt PR report

Zdravíme vás z Newtonu! Vytvořte si PR report, který dá vašim datům smysl! Více informací zde Přehrát Jak vypadaly titulní stránky deníků v době prezidentských voleb před 10 lety? Přečtěte si

Newsletter

Nová generace NewtonOne a funkce DASHBOARD

Zdravíme vás z Newtonu! V prosinci naše systémy zaznamenaly nebývalý trend u jednoho produktu. A také top influencera… Novela autorského zákona vstupuje v platnost. Podřízne pod médii větev, anebo

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!