Vítejte v nové éře efektivního a snadného PR!

Máte problém se špatnou doručitelností tiskových zpráv? Trávíte hodiny hledáním kontaktních informací na novináře? Nebo nemůžete zacílit na ty správné? Tyto dny jsou u konce!

Představujeme vám MediaHQ – unikátní nástroj, který vám umožní mít přehled o všech svých mediálních kontaktech na jednom jediném místě. S databází více než 3000 kontaktů na české novináře a schopností neustále aktualizovat vaše kontakty, vám ušetříme čas a energii.

Náš research  tým  spravuje více než 100 tisíc datových bodů. Díky našim  speciálním vnitřním postupům navíc máte jistotu, že vaše kontakty budou vždy aktuální a validované.

Změnil novinář své kontaktní informace? Nebo dokonce přešel do jiné redakce? Díky okamžitým notifikacím to víte jako první. Veškeré informace v jeho profilu se zároveň automaticky aktualizují – díky tomu budou mít vaše tiskové zprávy doručitelnost až 97 %, což nikdo z konkurence nemůže garantovat.

Chcete oslovit pouze novináře v určité lokalitě, redakci nebo věnující se určitému tématu? Naše vyhledávací funkce a třístupňový filtr vám umožňují třídit a oslovovat relevantní kontakty, takže svou tiskovou zprávu můžete zaslat pouze novinářům, kteří ji s nadšením uvítají. 

Chcete si výhody a funkce MediaHQ vyzkoušet na vlastní kůži? Vyplňte kontaktní formulář a my vám provedeme celým procesem: https://mediahq.newtonmedia.cz/demo

Čtěte také

Blog

Využíváte umělou inteligenci?

U nás v Newtonu ji využíváme dlouhodobě, ale pro poskytnutí kvalitních a přesných výstupů pro naše klienty se vždy ještě spoléháme na naše kolegy analytiky.

Blog

Jste na Telegramu?

Níže jsou uvedeny nejvíce zmiňované účty v tradičních českých médiích. Telegram je komunikační prostředek, který se řadí mezi nejoblíbenější u Ukrajinců a Rusů. Populární je především, protože zde

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!