Social Media Analysis Expert 📊

Pohybuješ se v onlinu, máš analytický mozek, kreativní mysl, a zajímáš se o data?

Hledáme do našeho týmu Social Media Experta!

Monitorujeme a analyzujeme všechny mediální zdroje, které si umíš představit a pomáháme v nich našim klientům najít podstatné informace pro jejich komunikaci i byznys.

Potřebujeme od Tebe nadšení ale i zkušenosti. 

Hledáme kolegyni nebo kolegu, které/kterému nechybí pracovitost, odvaha a týmových duch. Má zájem o dění kolem sebe a rád hledá odpovědi v datech. Někoho, kdo se nespokojí s povrchním vyhodnocením a rád jde do hloubky marketingových kampaní, mediálních kauz nebo aktuálních událostí.

Základem pro nás je kritické a strategické myšlení a schopnost porozumět klientům a jejich potřebám. Zkušenosti s nástroji, jako je Google Analytics, jsou výhodou.

Pokud oplýváš výše uvedeným, ozvi se nám, rádi se s Tebou potkáme a popovídáme o tom, co si můžeme vzájemně nabídnout.

Za Newton, Veronika a celý Social Media tým 😊   


Čtěte také

invaze na Ukrajinu
Blog

Zájem českých médií o ruskou invazi na Ukrajinu

Ruská agrese proti Ukrajině stojí od samého začátku v centru pozornosti českých médií. Jen za prvních jedenáct týdnu od jeho vypuknutí přinesly česká tištěné tituly, weby, televize a rozhlasové

Metaverse
Blog

Metaverse tématem FIBEP Spring Summitu

Koncem března proběhla v řeckých Aténách konference FIBEP Spring Summit, kterou organizovala mezinárodní asociace FIBEP sdružující společnosti v oblasti media monitoringu a měření komunikace. Jedním z nejzajímavějších témat byl

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!