S MediaHQ dokáže každý připravit tiskovku!

MediaHQ – to je unikátní nástroj pro distribuci tiskových zpráv, s vlastní databází přes 3000 kontaktů na novináře, který jsme vám přivezli až z dalekého Irska.

Jste PR agentura? Posíláte tiskové zprávy? Komunikujete často s médii? Nebo by se vám pro vaši práci hodila pěkně tučná databáze validovaných a pravidelně aktualizovaných kontaktů na novináře?

Ať už vaše odpověď jakákoliv, funkce MediaHQ vám ušetří spoustu času a starostí. Jdeme se na ně společně podívat?

Databáze relevantních kontaktů

Přešel novinář z jedné redakce do druhé? Nebo si snad změnil e-mail a vy ho teď nemůžete kontaktovat? Už žádné stresy. MediaHQ totiž všechno hlídá za vás. Dává vám k dispozici databázi s více než 3000 kontakty, vše validované a pravidelně aktualizované. Navíc se každým dnem rozrůstá.

Nástroj na rozesílání tiskových zpráv

Víte jak snadné je odeslat e-mail? Že ano? Posílání tiskovek přes MediaHQ je úplně stejná hračka! Vložíte text, přidáte přílohu, zvolíte okruhy novinářů, kterým chcete tiskovku zaslat a zpráva může do světa. Nebo klidně nemusí. Využijte plánovaného odeslání a tiskovky se automaticky ve zvolený čas odešlou za vás.

Vysoce zaměřené media listy

Chcete tiskovku odeslat jen novinářům, kteří píšou o politice? Nebo snad přímo celé redakci konkrétních novin? Díky vysoce zaměřením media listům můžete tiskovku odeslat do rukou přesně těm správným lidem. Naše filtry jsou až třístupňové, takže umožňují naprosto přesné zacílení. Do štítkům si můžete vytvořit media listy na míru svým tématům nebo kampaním, při odesílání pak  stačí daný štítek jen zakliknout. A je hotovo.

Databáze vlastních kontaktů

Že chcete mít v databázi i vlastní kontakty? V pořádku!  Lehce si je můžete importovat přímo z Excelu na jedno kliknutí nebo je vložíte ručně. A pokud budete chtít, MediaHQ se o ně bude starat stejně, jako o celou databázi. Vaše kontakty tak budou vždy aktuální a to bez starostí a času navíc.

Analýza efektivity a přehledné reporty

Zajímá vás, jaká je celková míra doručení, proklikovost nebo snad počty odhlášení? V MediaHQ máte vše přehledně v jednom jediném souhrnu. Stáhněte si report ve formátu PDF a poskytněte své výsledky kolegům nebo klientům. Analýza výkonnosti vám také pomůže rozhodnout, jaký je ideální čas pro naplánování dalšího odeslání nebo vám jednoduše ukáže, kterým zprávám se dařilo nejlépe.

Nevěříte? Tak proč si všechny tyhle výhody nevyzkoušet na vlastní kůži?  Stačí zanechat komentář “chci demo” nebo nás kontaktovat formulář (https://mediahq.newtonmedia.cz/demo) a náš tým vás  provede celým procesem. Zaujaly vás funkce MediaHQ a chtěli byste je znát více do hloubky? Zůstaňte s námi a my vám je postupně všechny, hezky jednu po druhé, představíme.

Čtěte také

Blog

Využíváte umělou inteligenci?

U nás v Newtonu ji využíváme dlouhodobě, ale pro poskytnutí kvalitních a přesných výstupů pro naše klienty se vždy ještě spoléháme na naše kolegy analytiky.

Blog

Jste na Telegramu?

Níže jsou uvedeny nejvíce zmiňované účty v tradičních českých médiích. Telegram je komunikační prostředek, který se řadí mezi nejoblíbenější u Ukrajinců a Rusů. Populární je především, protože zde

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!