Medializace Milostivého léta 2022, včetně lidí, institucí a firem s tím spojených. 

Rok 2022 se nám chýlí ke konci a i letos byla příležitost oddlužit se během Milostivého léta. Podívali jsme se do našeho archivu na její medializaci, včetně lidí, institucí a firem s tím spojených. Kdo byl nejvíce viděn a slyšen v médiích v souvislosti s touto akcí? 

Největší šanci zviditelnit se měli poslanci Patrik Nacher (ANO)Marek Výborný (KDU-ČSL). Je to zasloužené, protože právě oni jsou spoluautory právních norem, které akci umožnily. 

Mezi oba poslance se vklínil Marian Jurečka. Ministr práce a sociálních věcí totiž pracoval na návrhu zákona, jenž by umožnil využít Milostivého léta nejen fyzickým osobám, ale také firmám, které mají dluh na pojistném u České správy sociálního zabezpečení. 

Zajímavý výsledek měl duel mezi hlavními propagátory Milostivého léta z nestátního sektoru. Prezident Institutu prevence a řešení předlužení Radek Hábl měl téměř stejný potenciál oslovit veřejnost jako Daniel Hůle z Člověka v tísni. 

Oběma se dařilo komunikovat přes důležitá zpravodajská média. Zatímco Daniel Hůle dostával opakovaně prostor na ČT24 a CNN Prima News, vyjádření Radka Hábla přinášely tak vlivné weby jako iDNES.cz a seznamzpravy.cz. Navíc oba poměrně často hovořili na ČRo Radiožurnál. 

Hodnoty uvedené v grafech vyjadřují zásah, který měly mediální výstupy v populaci České republiky starší 15 let. 

Čtěte také

Newsletter

Představení funkce PRAVIDLA

Zdravíme vás z Newtonu! V posledním předvolebním týdnu vám posíláme aktuální vhled do dění na sociálních sítích obou kandidátů na prezidenta ČR, včetně srovnání času promluv v jednéz posledních

Newsletter

Nový produkt PR report

Zdravíme vás z Newtonu! Vytvořte si PR report, který dá vašim datům smysl! Více informací zde Přehrát Jak vypadaly titulní stránky deníků v době prezidentských voleb před 10 lety? Přečtěte si

Newsletter

Nová generace NewtonOne a funkce DASHBOARD

Zdravíme vás z Newtonu! V prosinci naše systémy zaznamenaly nebývalý trend u jednoho produktu. A také top influencera… Novela autorského zákona vstupuje v platnost. Podřízne pod médii větev, anebo

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!