Kam na Facebook pro levné letenky?

Serverů, které upozorňují na akční nabídky letenek, je spousta a pracující smrtelník může jen těžko pravidelně sledovat všechny najednou. Naštěstí většina z nich používá pro šíření výhodných nabídek i své Facebookové stránky. Pro všechny cestovatele se tak Facebook stává skvělým místem, kde rychle natrefit na výhodnou nabídku. Vzhledem k rychlosti, s jakou jsou letenky za nejlepší ceny vyprodané, je zásadní dobře se orientovat v tom, kde na Facebooku nabídky hledat. Podívali jsme se na aktivitu zprostředkovatelů akčních letenek na Facebooku během července a zpracovali jsme stručný přehled toho, které servery se zaměřují častěji na jaké destinace a kde najdete nejlevnější letenky.

letenky_infograph.png 

 

Hlavní kritérium: cena
Nabídky na nejlevnější letenky (v ceně do dvou tisíc korun za zpáteční letenku) nejvíce publikovaly na svůj Facebook servery Zaleť si.cz, Cestujlevne.com a Akční letenky. Ti, pro které je hlavním kritériem cena, tedy nejspíše natrefí na ty nejlevnější letenky právě tady.

Hlavní kritérium: destinace
Jednotlivé destinace jsou na Facebookových stránkách zprostředkovatelů zastoupeny různě. Například ten, kdo se chystá k moři, s největší pravděpodobností narazí na letenky na stránce Akční letenky, Cestujlevne.com nebo Zaletsi.cz. Do přímořských letovisek v Evropě i v exotických zemích posílají své facebookové fanoušky nejčastěji Akční letenky, které za červenec 2015 publikovaly téměř padesát takových nabídek.
Pro ty, kteří plánují dovolenou v evropských nebo severoamerických metropolích, je užitečné sledovat na Facebooku Akční letenky, Zaletsi.cz nebo Cestujlevne.com. Tyto stránky odkazují na výhodné letenky do těchto oblastí častěji než ostatní, dohromady publikovaly za červenec téměř šedesát nabídek.
Cestovatelé mířící do vzdálenějších oblastí (Čína, Japonsko, Jižní Amerika, Afrika, Blízký východ) určitě neprohloupí, pokud budou sledovat stránky Akční letenky, Cestujzadara.cz nebo LevneLetenky.org. Tyto stránky totiž upozorňují na výhodné letenky do zmíněných destinací nejčastěji, za červenec dohromady sdílely celých sedmdesát takových nabídek.

Hlavní kritérium: odlet z ČR
Velké množství výhodných nabídek se vztahuje na letenky z letišť mimo Českou republiku, například z Německa, Rakouska nebo Polska. Ti cestovatelé, kteří se do okolních zemí na letiště trmácet nechtějí, najdou letenky s odletem z ČR nejčastěji na Facebooku Fly4free.cz a Zaleťsi.cz, které nabízí většinu letů s odletem z Prahy. Hodně nabídek na letenky z ČR publikují také stránky Cestujzadara.cz a Levneletenky.org.

graf.png

MEDIAINFO

MEDIAINFO
Magazín NEWTON Media, a.s.

Čtěte také

Blog

Webinář: Existují relevantní kontakty v mediálním světě?

Příští týden ve středu 7. 12. 2022 od 14:30 hodin se bude konat speciální webinář: Relevantní kontakty v mediálním světě! Naši kolegové Michal Hroneš a Václav Trunec vám prozradí, jak získat relevantní audience nejen z našeho produktového portfolia. Přijďte

Blog

Jaké jsou hlavní výhody MediaHQ?

Minulý týden jsme spustili nejrelevantnější a pravidelně validovanou databázi novinářů. Jaké jsou její výhody? ✔️ K dispozici je přes 3 000 neustále aktualizovaných a pro vás relevantních kontaktů. ✔️ Umožňuje

Newsletter

Nestihli jste včerejší online stream? 💻

Dobrý den, včera vám kolega Václav Trunec v online streamu představil největší aktualizovanou databázi kontaktů novinářů českých médií. Unikla vám tato událost? Nevadí! Podívejte se na online

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!