Jarní summit FIBEP představí novinky v oblasti mediálního monitoringu a analýz

V Aténách dnes začíná dvoudenní setkání mezinárodní asociace FIBEP, která sdružuje společnosti zabývající se službami media intelligence. Jde o první konferenci na živo po dvou letech virtuálních setkávání.

„Letošní jarní summit probíhá v novém formátu s třemi hlavními bloky věnovanými autorským právům, technologiím a prodeji,“ říká naše Magdalena Horánska, která od roku 2019 působí na pozici generálního sekretáře asociace.

V prvním bloku věnovanému autorským právům vystoupí šest mluvčích s příspěvky týkajícími se hlavně evropských směrnic přijatých v oblasti autorského práva a jeich dopadu na činnost monitorovacích organizací. Panel moderuje Christophe Dickès, z mezinárodní agentury Onclusive.

Druhý blok týkající se technologií byl připraven Sophii Karakevou, která jej měla také moderovat. Kvůli zdravotní indispozici ji však v moderování zastoupí Magdalena Horánska. Představena bude řada technologických novinek ovlivňujících media intelligence industry. ​

V závěrečném panelu vystoupí také Lucie Geislerová, Chief Business Development Officer Newtonu. Panel moderuje Steffen Egelund z mezinárodní monitorovací firmy Media Track. Příspěvky jsou věnovány růstu byznysu v post-pandemické době anebo podmínkám zakázek realizovaných v rámci velkých EU tendrů, kterých se Newton s narůstající úspěšností účastní.

Celý program a přehled mluvčích naleznete zde.

—————————————————————————————————————-

FIBEP světová asociaci media intelligence agentur a společností. Aktuálně sdružuje více než 130 korporátních členů z více než 60 zemí světa. Byla založena v roce 1953 a její současné sídlo je ve Vídni.

Čtěte také

Newsletter

Představení funkce PRAVIDLA

Zdravíme vás z Newtonu! V posledním předvolebním týdnu vám posíláme aktuální vhled do dění na sociálních sítích obou kandidátů na prezidenta ČR, včetně srovnání času promluv v jednéz posledních

Newsletter

Nový produkt PR report

Zdravíme vás z Newtonu! Vytvořte si PR report, který dá vašim datům smysl! Více informací zde Přehrát Jak vypadaly titulní stránky deníků v době prezidentských voleb před 10 lety? Přečtěte si

Newsletter

Nová generace NewtonOne a funkce DASHBOARD

Zdravíme vás z Newtonu! V prosinci naše systémy zaznamenaly nebývalý trend u jednoho produktu. A také top influencera… Novela autorského zákona vstupuje v platnost. Podřízne pod médii větev, anebo

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!