NEWTON Dictate získal ocenění AHK Innovation Award

NEWTON Dictate získal ocenění AHK Innovation Award
2. 2. 2018

Společnost NEWTON Technologies Adria, chorvatská pobočka NEWTON Technologies se sídlem v Záhřebu a člen skupiny NEWTON Media, získala ocenění AHK Innovation Award od Chorvatsko-německé obchodní a průmyslové komory za speech-to-text technologii NEWTON Dictate v chorvatském jazyce.

Ocenění převzal Marko Poljak, ředitel NT Adria, z rukou Thomase Schultze, německého velvyslance v Chorvatsku. Ten při vyhlášení výsledků zdůraznil řadu praktických výhod, které aplikace NEWTON Dictate nabízí svým uživatelům z řad pracovníků veřejných institucí, podnikatelů i soukromých osob.

„Je nám ctí získat uznání renomované instituce, která svou činností podporuje rozvoj chorvatsko-německých obchodních vztahů a podnikatelských aktivit. Udělená cena nás zavazuje k pokračování v práci na dalším vývoji softwaru NEWTON Dictate a hledání dalších uplatnění této technologie,“ řekl Marko Poljak, ředitel NT Adria.

NEWTON Dictate je počítačový program umožňující automatický převod řeči do textu. Vyznačuje se vysokou mírou přesnosti přepisu a je vhodný nejen pro obchodní korespondenci, ale díky mnoha slovníkům obsahujícím více než milion výrazů z odborné terminologie přináší znatelnou úsporu času také uživatelům ve státní správě, justici, zdravotnictví a dalších oborech.

Další novinky

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.