Konference: Lesk a bída měření komunikace v digitální éře

Konference: Lesk a bída měření komunikace v digitální éře
27. 2. 2018

Jako lídr v oboru mediálních analýz a monitoringu médií ve střední Evropě si Vás dovolujeme pozvat na konferenci Lesk a bída měření komunikace v digitální éře, na které můžete vyhrát mediální analýzy v hodnotě 65 000 Kč.

Rostoucí vliv digitální komunikace před nás klade nové výzvy a otázky, jak se s propojením digitálních, sociálních a tradičních médií v měření a vyhodnocování komunikace vypořádat. Na konferenci, která se koná 22. března v Centru současného umění DOX v Praze, se můžete těšit na zajímavé příklady z praxe i prostor pro zodpovězení vašich otázek. Na závěr konference rozdáme v tombole pětici cen. První cenou bude komplexní mediální analýza v hodnotě 40 000 Kč. Více o soutěži naleznete zde.

Témata konference:

  • současné trendy v měření mediální a online komunikace
  • umělá inteligence, nové technologie, machine learning a měření komunikace a zpracování dat
  • netradiční case study a pohledy na měření komunikace
  • GDPR a měření komunikace

Na konferenci vystoupí následující hosté:

Jan Felt: Vedoucí konzultant a analytik ve společnosti CyberFootprint. Kombinuje zkušenosti z PR s analytickými dovednostmi v online marketingu. Nyní vede agenturu CyberFootprint, kde se zaměřuje na analytiku a PPC kampaně pro klienty z oboru B2B, financí a exportu.

Philip Lynch: Generální ředitel britské společnosti NEWTON Insight a lektor Media Analytics na University of Westminster. Má přes 20 let zkušeností s vedením mediálních analýz ve firmách jako je Kantar Media nebo TNS.

Darja Kupinić Guščić: Zakladatelka a CEO společnosti Medianet (člen NEWTON Media group), členka představenstva mezinárodní organizace AMEC.

Martin Pavlíček: Co-Managing Director v Havas PR. Pracoval jako tiskový mluvčí a komunikační manažer Skupiny ČEZ, poté řídil korporátní komunikaci holdingu Unipetrol a společnosti UPC. Před třemi lety přešel na agenturní stranu, kde se věnuje zejména klientům z oblasti bankovnictví a farmacie. Specializuje se na komunikační strategie, plánování kampaní a krizovou komunikaci.

Jan Rýdl: Tiskový mluvčí Ředitelství silnic a dálnic ČR. Tvoří komunikační strategie, je manažerem krizové komunikace, koordinátorem propagačních a informačních akcí a kampaní, konsultantem projektů promujících stavby.

Konferencí Vás provede Pavlína Kvapilová, moderátorka, konzultantka a producentka, bývalá ředitelka divize České televize Nová média. Vedla speciály ČT24, byla zpravodajkou ČRo v Bruselu, vyučovala na FF UK (Studia nových médií). Věnuje se celé řadě aktivit, je mimo jiné autorkou multimediálního projektu Elegantní Česko.

Program:

13:30 open gate, welcome snack + networking
14:00 start akce
14:05 Darja Kupinić Guščić → Praxe měření komunikace a principy AMEC - Integrated Evaluation Framework (přednáška v angličtině)
14:30 Q&A
14:40 Martin Pavlíček → Komunikační rizika v (oblasti) GDPR
15:05 Q&A 
15:15 Jan Felt → Měření komunikace, umělá inteligence a machine learning
15:40 Q&A
15:50 coffee break + networking
16:25 Jan Rýdl → Jak zefektivnit komunikaci s novináři - mediální audit
16:50 Q&A
17:00 Philip Lynch → Jak měřit emoce, které ovlivňují rozhodování zákazníků (přednáška v angličtině)
17:25 Q&A
17:35 vyhlášení vítězů soutěže, ukončení konference

Konferenci pořádá NEWTON Media ve spolupráci s Asociací Public Relations Agentur APRA pod záštitou mezinárodní asociace pro měření a vyhodnocování komunikace AMEC. Pro účast na konference je nutné se přihlásit na e-mailu rsvp@newtonmedia.cz. Přihlášením získáte číslo do výherní tomboly a můžete vyhrát mediální analýzu a další ceny.

Další novinky

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.