Kam na Facebook pro levné letenky?

Kam na Facebook pro levné letenky?
26. 8. 2015
MEDIAINFO

Serverů, které upozorňují na akční nabídky letenek, je spousta a pracující smrtelník může jen těžko pravidelně sledovat všechny najednou. Naštěstí většina z nich používá pro šíření výhodných nabídek i své Facebookové stránky. Pro všechny cestovatele se tak Facebook stává skvělým místem, kde rychle natrefit na výhodnou nabídku. Vzhledem k rychlosti, s jakou jsou letenky za nejlepší ceny vyprodané, je zásadní dobře se orientovat v tom, kde na Facebooku nabídky hledat. Podívali jsme se na aktivitu zprostředkovatelů akčních letenek na Facebooku během července a zpracovali jsme stručný přehled toho, které servery se zaměřují častěji na jaké destinace a kde najdete nejlevnější letenky.

letenky_infograph.png 

 

Hlavní kritérium: cena
Nabídky na nejlevnější letenky (v ceně do dvou tisíc korun za zpáteční letenku) nejvíce publikovaly na svůj Facebook servery Zaleť si.cz, Cestujlevne.com a Akční letenky. Ti, pro které je hlavním kritériem cena, tedy nejspíše natrefí na ty nejlevnější letenky právě tady.

Hlavní kritérium: destinace
Jednotlivé destinace jsou na Facebookových stránkách zprostředkovatelů zastoupeny různě. Například ten, kdo se chystá k moři, s největší pravděpodobností narazí na letenky na stránce Akční letenky, Cestujlevne.com nebo Zaletsi.cz. Do přímořských letovisek v Evropě i v exotických zemích posílají své facebookové fanoušky nejčastěji Akční letenky, které za červenec 2015 publikovaly téměř padesát takových nabídek.
Pro ty, kteří plánují dovolenou v evropských nebo severoamerických metropolích, je užitečné sledovat na Facebooku Akční letenky, Zaletsi.cz nebo Cestujlevne.com. Tyto stránky odkazují na výhodné letenky do těchto oblastí častěji než ostatní, dohromady publikovaly za červenec téměř šedesát nabídek.
Cestovatelé mířící do vzdálenějších oblastí (Čína, Japonsko, Jižní Amerika, Afrika, Blízký východ) určitě neprohloupí, pokud budou sledovat stránky Akční letenky, Cestujzadara.cz nebo LevneLetenky.org. Tyto stránky totiž upozorňují na výhodné letenky do zmíněných destinací nejčastěji, za červenec dohromady sdílely celých sedmdesát takových nabídek.

Hlavní kritérium: odlet z ČR
Velké množství výhodných nabídek se vztahuje na letenky z letišť mimo Českou republiku, například z Německa, Rakouska nebo Polska. Ti cestovatelé, kteří se do okolních zemí na letiště trmácet nechtějí, najdou letenky s odletem z ČR nejčastěji na Facebooku Fly4free.cz a Zaleťsi.cz, které nabízí většinu letů s odletem z Prahy. Hodně nabídek na letenky z ČR publikují také stránky Cestujzadara.cz a Levneletenky.org.

graf.png

Publikováno: 26. 8. 2015
MEDIAINFO
MEDIAINFO
Magazín NEWTON Media, a.s.

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.