Spolupracujeme s ukrajinskou společností LOOQME. Data insight z východní Evropy

Zdravíme vás z Newtonu!

 • S nadšením oznamujeme nové partnerství s ukrajinskou společností LOOQME, platformou pro monitorování sociálních sítí i tradičních médií nejen
  na Ukrajině. Více informací se dočtete v článku.
 • Vyzkoušejte MediaHQ: Nejrelevantnější a pravidelně validovaná databáze novinářů
 • V březnu budeme v Praze pořádat Copyright Talks! Přijďte diskutovat na téma autorská práva v žurnalistice! Registrovat se můžete zde.
 • Rádi bychom vás pozvali na webinář, který se koná 14. 2. 2023 od 14:00 hodin. Předmětem našeho webináře je nástroj MediaHQ, který vám umožní efektivně komunikovat s médii. Zarezervujte si své místo zde.
 • Chcete být v obraze a mít rychlý přehled o tom, co se píše v médiích? Pak vyzkoušejte funkci UDÁLOSTI v aplikaci NewtonOne nové generace! Pokud upřednostňujete seriály, můžete se na funkci UDÁLOSTI podívat zde.

Navázali jsme nové partnerství s ukrajinskou společností LOOQME

MediaHQ: Nejrelevantnější a pravidelně validovaná databáze novinářů!

Mám zájem o demo

Debata o autorských právech v žurnalistice v Praze

Přidejte se k odborníkům na autorská práva v žurnalistice na Copyright Talks 17. března 2023 v Praze! Přijďte 17. 3. 2023 diskutovat na toto téma! Registrovat se můžete zde.

Webinář: Maximální využití MediaHQ pro marketing a PR

Rádi bychom vás pozvali na webinář, který se koná 14. 2. 2023 od 14:00 hodin. Předmětem našeho webináře je nástroj MediaHQ, který vám umožní efektivně komunikovat s médii. Na webináři se Vašek s Vojtou zaměří na:
👉 identifikaci relevantních mediálních kontaktů
👉 odesílání tiskových zpráv
👉 práci s neustále aktualizovanou databází
👉 maximální využití potenciálu nástroje 

Zarezervujte si své místo zde.

Chcete být v obraze a mít rychlý přehled o tom, co se píše v médiích? Pak vyzkoušejte funkci UDÁLOSTI v aplikaci NewtonOne nové generace!

Sestavte si aktuální příběh zpráv dle klíčových slov a sledujte vývoj událostí v reálném čase. Získejte náskok před konkurencí!

NewtonOne nové generace: Události, Dashboard, Alerty, Pravidla

Jaké jsou hlavní funkce aplikace NewtonOne?

 • Anomálie vás informují o prudkém nárůstu neobvyklé aktivity.
 • Alerting & Pravidla vám umožní získat upozornění na zásadní situace.
 • Události, tedy technologie, která umí spojit jednotlivé zprávy z médií tak, že z nich vytvoří aktuální příběh.
 • Mediabase najdete přehlednou databázi novinářů s kontakty, social profily, jejich dosahem, historií
  nebo cílovými skupinami.
 • Chytré vyhledávání – prostřednictvím inteligentního našeptávání s lehkostí najdete hledané produkty, osobnosti, autory, zdroje nebo lokace.
 • Inovovaný dashboard je analytický reporting, který vám umožní vizualizovat data.
 • Samoobsluhu, kde si zvládnete sami objednat všechny naše služby, nazýváme Marketplace

Pokud vám unikl náš minulý newsletter, nevadí! Můžete si ho přečíst zpětně zde.

Děkujeme, že jste dnešní newsletter dočetli až do konce. Těšíme se na viděnou!

Tým Newton Media 💚

Čtěte také

Blog

Využíváte umělou inteligenci?

U nás v Newtonu ji využíváme dlouhodobě, ale pro poskytnutí kvalitních a přesných výstupů pro naše klienty se vždy ještě spoléháme na naše kolegy analytiky.

Blog

Jste na Telegramu?

Níže jsou uvedeny nejvíce zmiňované účty v tradičních českých médiích. Telegram je komunikační prostředek, který se řadí mezi nejoblíbenější u Ukrajinců a Rusů. Populární je především, protože zde

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!