Začínáme s Newton One

Přihlášení do aplikace

Pro první přihlášení použijte aktivační odkaz, který Vám přišel v registračním E-mailu.

Jako přihlašovací údaje slouží E-mail, který jste zadali při registraci a heslo, které vám přišlo v registračním E-mailu. Po prvním přihlášení budete vyzváni ke změně hesla. Při dalším přihlášení aplikaci najdete na adrese https://newtonone.newtonmedia.eu/.

Používání Archivu

V archivu lze začít vyhledávat vepsáním dotazu do vyhledávacího pole.

Vyhledávat lze jednotlivá slova, slova oddělená mezerou nebo čárkou. Pro vyhledání celého sousloví je možné vepsat výraz do uvozovek. Další způsoby vyhledávání jsou popsané zde.

V levém panelu jsou k dispozici takzvané entity. Vybráním některé entity jsou vyhledávány pouze články, které entitu obsahují. Pokud vyhledáme výraz “Havel” a zadáme entitu prezident, zúžíme vyhledávání pouze na články o Havlovi jako prezidentovi. Další informace o entitách jsou zde.

Vyhledávání lze rovněž omezit datem nebo zadat pokročilé parametry kliknutím na tlačítko “Rozšířené hledání”. Vytvořené dotazy lze uložit a použít znovu.

Předplatné

V 7-denní zkušební verzi aplikace nejsou k dispozici všechny funkce, které aplikace platícím uživatelům nabízí. Přístup k dalším funkcím lze získat zakoupením předplatného v samoobsluze.

Aplikace Newton One nabízí celou řadu dalších funkcí jako je monitoring zpráv na přednastavená témata, dashboard kde jsou k dispozici analytické funkce a sledování televize a sociálních medií. Pokud máte zájem i o tyto funkce kontaktujte naše obchodní oddělení na emailu obchod@newtonmedia.cz

7-denní zkušební verzeSamoobslužné předplatnéBusiness předplatné
Přístup do archivuNeomezenDle předplatnéhoDle předplatného
Plná znění zprávNeAno, dle balíčku zprávAno, dle balíčku zpráv
ExportyNeAno, dle balíčku zprávAno, dle balíčku zpráv
NewsmailNeNeAno
MonitoringNeNeAno
DashboardNeNeAno
TVR AlertsNeNeAno
Sociální sítěNeNeAno

Plná znění zpráv a další funkce

Zprávy v archivu jsou omezeny na nadpisy a anotace a neobsahují původní text článků ani případná obrazová data. Nákupem předplatného aplikace a balíčku plného znění zpráv získáváte přístup ke kompletní kopii zprávy, včetně obrazových dat. Zobrazení plného znění je možné rozkliknutím zprávy a je zpoplatněno na každou zobrazenou zprávu. Balíčky zpráv lze koupit v samoobsluze, která je přístupná z profilu uživatele v aplikaci.

Osobní složky a export

Články nalezené v archivu lze ukládat do složek pro pozdější potřebu. Články lze rovněž exportovat a to buď přímo z archivu nebo právě ze složek. Export je možný do formátů .PDF, .XLS, HTML a dalších. Export zpráv čerpá kredit ze zpráv plného znění.

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít