Entity,

které vám dají smysl

Revoluční analýza textu vám přinese rychlé, snadné a přehledné monitorování médií.

Rychlá orientace v datech

Ve světě, kde je příliš mnoho informací, zajistí umělá inteligence, že budete vždy v obraze. Nemusíte pročítat články a hledat v nich souvislosti. Ve spolupráci s GENEEA vám přinášíme unikátní zážitek z vyhledávání v aplikaci NewtonOne.

Entity vám okamžitě najdou a zobrazí zmiňované osoby, organizace a jejich produkty, které se v textu objevily.

Dashboard v aplikaci NewtonOne
Entity v monitoringu aplikace NewtonOne

Znalost odvětví a analýza značky

Chcete vědět, kdo o vašem odvětví píše nejčastěji? Vyhledávání pomocí Entit je velice jednoduché. Už žádná dlouhá zadávání. Získáte přehled o vašem odvětví mrknutím oka.

Větné členy vám ukáží kontext zmínek o vašich tématech. Výsledky můžete vizualizovat a srovnávat s konkurencí.

Na pár kliků budete sledovat množství a kvalitu pokrytí vaší značky.

Přehledná vizualizace dat

Chcete jednoduše sledovat množství a kvalitu vašeho pokrytí napříč různými tématy?

Wordcloud Entit vám dá vizuální představu a mapu toho, o čem se ve vámi sledovaném tématu mluví. Tento widget si můžete dále filtrovat dle vybraných 6 entit – lokace, organizace, osoba, odvětví, produkt, pozice. Jaké pocity jsou přítomné v médiích kolem vaší značky? 

Zjistíte, jaké atributy jsou s vámi a vašimi produkty spojené a snadno si je porovnáte s konkurencí.

případová studie k analýze entit

Připravili jsme pro vás případovou studii o tom, jak náš analytik využil Entity pro vytěžení informací o značce Hyundai v mediálním prostoru. Koukněte na ní.

Budete také překvapeni…

Přihlašte se na bezplatný webinář

"Jak využít umělou inteligenci v analytice?"

Počet míst je omezen!

Jdeme na to!
Jdeme na to!

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!

kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!