Nová generace NewtonOne a funkce UDÁLOSTI

Zdravíme vás z Newtonu!

Zasíláme vám první letošní newsletter a přejeme vám krásný nový rok 2023!

Jak jsme slíbili, máme pro vás spoustu zajímavostí.

 • Pusťte si první díl seriálu funkcionalit k nové generaci NewtonOne!
 • Přečtěte si, jaké jsou novinky v aplikaci NewtonOne
 • Zjistěte, jaké osobnosti byly v médiích uváděné v souvislosti Milostivým létem.
 • Těšte se na speciální workshopy, které pro vás chystáme.

A přihlaste se na webinář s naším Vaškem Truncem ve středu 11. 1. 2023 od 14:00 hodin.

Novinky v aplikaci NewtonOne

 • V NewtonOne se vám nově zobrazuje interaktivní průvodce aplikací v sekcích Přehled, Události, Autoři, Pravidla & Alerty.
 • Nově si můžete stáhnout jakýkoli export přímo z vyskakovacího okna.
 • Do Přehledu jsme doplnili upozornění na nesprávnou syntaxi ve vyhledávání.
 • Dashboard nyní zahrnuje widget pro vložení obrázku, widget pro vložení textu včetně možnosti jeho formátování a umožňuje také export do formátů PPTX a PDF.

Jak na aplikaci NewtonOne?

Příští týden ve středu 11. 1. 2023 od 14:00 hodin se bude konat webinář Jak na novou generaci NewtonOne? Na webináři můžete diskutovat s naším Vaškem o tom, jak aplikace NewtonOne funguje a jak v ní najít přesně to, co potřebujete. Registrujte se zde, ať vám nic neunikne!

Jaké jsou hlavní funkce aplikace NewtonOne?

 • Anomálie vás informují o prudkém nárůstu neobvyklé aktivity.
 • Alerting & Pravidla vám umožní získat upozornění na zásadní situace.
 • Události, tedy technologie, která umí spojit jednotlivé zprávy z médií tak, že z nich vytvoří aktuální příběh.
 • Mediabase najdete přehlednou databázi novinářů s kontakty, social profily, jejich dosahem, historií
  nebo cílovými skupinami.
 •  Chytré vyhledávání – prostřednictvím inteligentního našeptávání s lehkostí najdete hledané produkty, osobnosti, autory, zdroje nebo lokace.
 • Inovovaný dashboard je analytický reporting, který vám umožní vizualizovat data.
 • Samoobsluhu, kde si zvládnete sami objednat všechny naše služby, nazýváme Marketplace

Minulý rok byla příležitost oddlužit se během Milostivého léta

Podívali jsme se do našeho archivu na její medializaci, včetně lidí, institucí a firem s tím spojených. Kdo byl nejvíce viděn a slyšen v médiích v souvislosti s touto akcí?

Hodnoty uvedené v grafech vyjadřují zásah, který měly mediální výstupy v populaci České republiky starší 15 let.

  Čtěte také

  Blog

  Jste na Telegramu?

  Níže jsou uvedeny nejvíce zmiňované účty v tradičních českých médiích. Telegram je komunikační prostředek, který se řadí mezi nejoblíbenější u Ukrajinců a Rusů. Populární je především, protože zde

  Blog

  Medializace mezinárodního veletrhu ReBuild Ukraine. Tohoto veletrhu se zúčastnily zajímavé subjekty. Akce přitáhla pozornost širší a odborné veřejnosti.

  Je to již rok od té doby, co se Ukrajina stala terčem útoku ze strany Ruska. Nedávno se ve Varšavě konal mezinárodní veletrh ReBuild Ukraine a my jsme

  Blog

  Vítejte v nové éře efektivního a snadného PR!

  Máte problém se špatnou doručitelností tiskových zpráv? Trávíte hodiny hledáním kontaktních informací na novináře? Nebo nemůžete zacílit na ty správné? Tyto dny jsou u konce! Představujeme vám MediaHQ

  Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

  Zavřít
  kresba mobil s aplikací NewtonOne

  Jdeme na to!