Nikdo už nebude dokonalý!

nnd 1

Prima ukončila svůj nejdéle vysílaný pořad Nikdo není dokonalý. Diváci jej mohli sledovat 15 let – první díl se vysílal 11. 10. 1997.

Foto: Jiří Krampol, Zdroj: FTV Prima

To nejlepší má pořad Nikdo není dokonalý dávno za sebou a to nejspíš rozhodlo. „Po úspěšných patnácti letech vysílání pořadu Nikdo není dokonalý zastavuje televize Prima natáčení dalších dílů. Jiřímu Krampolovi děkujeme za loajální spolupráci a těšíme se na setkání při dalších projektech,“ oznámil stručně mluvčí Primy David Vaníček.

Foto: Lucie Bílá, Zdeněk Troška a Jiří Krampol, Zdroj: FTV Prima

Nejsledovanější díl se vysílal dle oficiálních informací FTV Prima 22.4.2001, tehdy se na něj dívalo  2 075 tisíc diváků při podílu na trhu 45,41% share. V průběhu patnácti let se natočilo více než 500 dílů této pravidelné „sondy“ do znalostí a neznalostí českého národa, v níž se vystřídalo téměř 1000 hostů. Například Vlastimil Brodský, Miroslav Horníček, Věra Galatíková, Waldemar Matuška, Václav Neckář, Jiří Kodet, Luděk Munzar, Helena Růžičková, Karel Gott, Eva Pilarová, Marta Kubišová, Jiřina Bohdalová, Miroslav Donutil, Jiří Menzel, Jiří Bartoška, Jiří Suchý, Lucie Bílá, Zdeněk Troška, Jiřina Jirásková a mnozí další.

Foto: Helena Růžičková, Zdeněk Troška a Jiří Krampol, Zdroj: FTV Prima

Zatímco někteří se objevili v pořadu pouze jednou, jiní byli pravidelnými účinkujícími. Sexuolog Radim Uzel byl v pořadu podle svých slov minimálně pětkrát. „Jestli se nebojím, že se budu opakovat?  Nebojím. Jednak si s Jirkou vždycky řekneme dopředu témata, o kterých se budeme bavit. A pak – tak jako zapomínám já, že jsem už některé historky vyprávěl, zapomínají i diváci, že už je slyšeli, na což je možno hřešit. Ostatně někdy je opakovaný vtip mnohem lépe přijímán než vtip nový,“  vysvětloval Radim Uzel s nadsázkou.

Foto: Radim Uzel a Jiří Krampol, Zdroj: FTV Prima

Na pořadu se vystřídalo několik režisérů, různě se obměňoval také štáb a jeho tvůrci. Vznikal v různých prostředích, posledním místem, kde se pořad Nikdo není dokonalý natáčel, bylo pražské kino Ořechovka.

Martin Maruniak
autor je novinář

Čtěte také

Pozvanka webinar korporace 1
Blog

Webinář týkající se e-commerce a elektroniky

Na webináři vám Vašek a Vojta představí konkrétní mediální výstupy třech českých firem. Uvidíte využití nejnovějších funkcionalit aplikace NewtonOne nové generace. Vašek a Vojta se zaměří nejen na obecné novinky a zajímavosti, ale také rozeberou mediální data těchto

telefon kresba

Jdeme na to!