Náš monitoring pro Evropskou chemickou agenturu (ECHA) zahrnuje tištěná média, on-line zdroje a zpravodajství tiskových agentur. Výstupem je výběr relevantních zpráv a také jejich shrnutí v angličtině. Připravujeme rovněž měsíční infografiky a reporty a také roční kvalitativní a kvantitativní analýzy, které dávají komunikačnímu týmu ECHA potřebnou zpětnou vazbu.

Blog
Jak demonstrovat hodnotu PR: Amrita Sidhu o metrikách a skutečném dopadu
Jak poznat, že PR skutečně přináší hodnotu? A jak ji srozumitelně prezentovat vedení firmy, klientům nebo dalším stakeholderům?
Na druhém workshopu APRA Measurement Initiative 2026 jsme v PressCentru ČTK řešili, jak pomocí efektivního měření „přeložit“ hodnotu PR do srozumitelné podoby.
O své zkušenosti a know-how se podělila Amrita Sidhu, ředitelka Medianet a členka globální rady AMEC.




