Monitoring a analýzy pro Evropský parlament

Evropský parlament
Díky spolupráci s NEWTON Media má Informační kancelář Evropského parlamentu vždy aktuální přehled o mediálním dění

„Denní monitoring médií, který pro Informační kancelář Evropského parlamentu připravuje analytický tým NEWTON Media, je významnou součástí naší každodenní práce.”

Iva Laňová, tisková mluvčí Evropského parlamentu v České republice

Každý den již po dobu pěti let poskytuje naše společnost Informační kanceláři Evropského parlamentu ranní mediální přehled, mapující pokrytí parlamentu v polských a českých médiích. Kromě Informační kanceláře Evropského parlamentu tyto přehledy využívají také jeho jednotliví členové.

Mediální analýzy NEWTON Media pokrývají televizní, rozhlasové, tištěné i online zdroje a jejich výsledky jsou zpracovány do souhrnných reportů ze čtyř samostatných oblastí, kterými jsou:

  • přehled mediálního pokrytí Evropského parlamentu;
  • přehled zpráv o jednotlivých členech Evropského parlamentu;
  • přehled všeobecného mediálního pokrytí Evropské unie;
  • přehled specifických geopolitických témat pro Českou republiku a Polsko.

Reporty jsou zasílány každé ráno v 8:30 světového času. Jsou zpracovány tak, aby poskytli zaneprázdněnému příjemci okamžitý přehled o klíčových událostech, názorech, osobnostech a formujících se tématech, které ovlivňují mediální, politickou a ekonomickou agendu.

Tým našich pracovníků vyvinul propracovanou strategii, která umožňuje pochopit složitost struktury Evropské unie a poskytuje orientaci v evropských záležitostech i navzdory jejich široké rozmanitosti.

Pomocí tohoto nástroje pak naši analytici vyhledávají v rozsáhlém množství mediálního obsahu o Evropském parlamentu pouze relevantní informace. Ty jsou pro Informační kancelář EP zestručněny do zakázkového reportu, který zahrnuje jen ty informace, kterou jsou pro její denní pracovní agendu nezbytné.

Naše služby se snažíme stále zlepšovat. Každých šest měsíců se proto náš analytický tým schází s představiteli Informační kanceláře EP s cílem získat zpětnou vazbu, abychom své služby mohli i nadále poskytovat v nejlepší možné kvalitě.

V dubnu 2015 podepsala společnost NEWTON Media novou smlouvu s EP na další čtyři roky. Ta nejenže navazuje na dosavadní společné partnerství, ale rozšiřuje navíc i obsah poskytovaných služeb.

Chcete-li se dozvědět více o spolupráci NEWTON Media a Evropského parlamentu nebo vás zajímá, jakým způsobem bychom vám mohli být prospěšní, neváhejte nás kontaktovat.

Čtěte také

Blog

Využíváte umělou inteligenci?

U nás v Newtonu ji využíváme dlouhodobě, ale pro poskytnutí kvalitních a přesných výstupů pro naše klienty se vždy ještě spoléháme na naše kolegy analytiky.

Blog

Jste na Telegramu?

Níže jsou uvedeny nejvíce zmiňované účty v tradičních českých médiích. Telegram je komunikační prostředek, který se řadí mezi nejoblíbenější u Ukrajinců a Rusů. Populární je především, protože zde

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!