NewtonOne Knowledge Base

Abyste se v NewtonOne neztratili, nabízíme vám elektronickou pomocnou ruku, která vás provede všemi funkcemi a možnostmi. Vyberte si téma nápovědy nebo zadejte do vyhledávacího políčka, co potřebujete vědět.

Pokud tady nenajdete odpovědi na vaše otázky, nebojte se kontaktovat zákaznickou podporu

API Connector pro NewtonOne NG

Pro správné zobrazení všech důležitých informací vyčkejte, prosím, na načtení všech obrázků v tématu.

Připojení a prohledávání monitoringu/archivu k vlastní aplikaci nebo aplikaci třetí strany pomocí API

Dokumentace k NewtonOne NG API

K dispozici je podrobný zdokumentovaný model Web API. Tam naleznete, co potřebujete k provozu Web API – např. pod jakým zdrojem je k dispozici „Téma“, které máte založené v monitoringu médií. Vzhledem ke sloučení Monitoringu a Archivu lze navíc tuto jednotnou API používat pro prohledávání monitorovaných témat i prohledávat archiv.

Na konci tématu také najdete přiklady requestů vč. popisů.

End-pointy pro monitoring podrobněji

End-point pro získání přihlašovacího tokenu

Poznámka:

  • Přístupové údaje pro vygenerování tokenu, prosím, žádejte u svého obchodníka.
  • Přístupový token má platnost 60 měsíců, následně je nutné token vygenerovat znovu.

End-point pro vytažení připnutých monitoringů k uživateli

End-point pro ploché vytažení témat u monitoringu

Prohledávání NewtonOne NG pomocí ID monitoringu

Příklady v bodech:

  • Search in all topics: Prohledá všechna témata, před spuštěním (Execute) je třeba nastavit TopicId hodnoty na null.
  • Search in some topics: Prohledá některá témata, před spuštěním (Execute) je třeba nastavit hodnoty TopicId na ID požadovaných témat (viz předchozí end-point)
  • Search in Archive, not Topics: Prohledá archiv, před spuštěním (Execute) je třeba TopicId ponechat prázdné.
  • Search in Folders/Tags: Prohledá složky/štítky, před spuštěním (Execute) je třeba vyplnit ID složky/štítku z end-pointu /api/v1/monitorings/{monitoringId}/folders.

Příklady výstupů s popsanými prvky

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!