NewtonOne Knowledge Base

Abyste se v NewtonOne neztratili, nabízíme vám elektronickou pomocnou ruku, která vás provede všemi funkcemi a možnostmi. Vyberte si téma nápovědy nebo zadejte do vyhledávacího políčka, co potřebujete vědět.

Pokud tady nenajdete odpovědi na vaše otázky, nebojte se kontaktovat zákaznickou podporu

Widget složky

Složky součástí grafů, kódování dat

Další funkcí dashboardu je možnost filtrovat obsah podle složek, do kterých si řadíte své články. Widgety, které jsou k zobrazení určené jsou:

  • Vývoj složky
  • Poměr složek
  • Složky v tématech

Články jsou řazené do složek manuálně. V praxi se často využívají pro zařazení článků do subtémat komunikace jako je např. Korporátní vs. Produktová, CSR ad.

Následně se dají využít např. k označení kritických článků.

Články jsou řazeny do složek pomocí tagů pod anotacemi článků jednoduchým kliknutím. (více ke složkám zde)

Vývoj složky

Tento widget je klasickým vývojovým zobrazením v čase jednotlivých složek. Chování je stejné jako u témat.

Poměr složek

Tento widget ukazuje poměr počtu zpráv mezi jednotlivými složkami.

Složky v tématech

Tento widget je tvořen skládaným sloupcovým grafem, který ukazuje rozložení složek v jednotlivých tématech.

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!