NewtonOne Knowledge Base

Abyste se v NewtonOne neztratili, nabízíme vám elektronickou pomocnou ruku, která vás provede všemi funkcemi a možnostmi. Vyberte si téma nápovědy nebo zadejte do vyhledávacího políčka, co potřebujete vědět.

Pokud tady nenajdete odpovědi na vaše otázky, nebojte se kontaktovat zákaznickou podporu

Vývojové grafy

Jaké funkce nabízí tyto widgety a jak je ovládat

Widget pro vývoj témat v čase obsahuje několik funkcionalit, které Vás potěší.

Do grafu můžete použít neomezený výběr témat z filtru a zobrazit si tak porovnání témat. Při najetí myší na daný časový úsek se Vám zobrazí rozdělení medializace dle jednotlivých témat a při kliknutí na téma v legendě můžete vypnout/zapnout téma:

Zajímá Vás konkrétní časový úsek a chcete jej vidět pořádně zblízka? Tyto grafy zoomují, doporučuji vyzkoušet, je to návykové!

Ovládání filtrů, které zobrazily takto rozdělená témata najdete v levém panelu dashboardu pod kartou Filtry:

U ostatních vývojových grafů je funkcionalita stejná. Jedná se o grafy vývoje AVE, GRP, sentimentu.

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!