NewtonOne Knowledge Base

Abyste se v NewtonOne neztratili, nabízíme vám elektronickou pomocnou ruku, která vás provede všemi funkcemi a možnostmi. Vyberte si téma nápovědy nebo zadejte do vyhledávacího políčka, co potřebujete vědět.

Pokud tady nenajdete odpovědi na vaše otázky, nebojte se kontaktovat zákaznickou podporu

Them0 – editor šablon

  • Nelíbí se Vám design přijatého newsmailu? 
  • Máte jinou představu o rozložení tlačítek nebo odkazů na plné znění článků
    v NewtonOne?
  • Chcete do této šablony přidat speciální prvky jako kurzy měn, patičku Vaší společnosti?
  • Chcete, aby přijímaný email vypadal přesně jako Váš newsletter, který rozesíláte mezi Vaše kolegy?

Možnosti editoru šablon Them0 jsou téměř nekonečné. S ohledem na základní funkčnost emailových klientů Outlook, Google Inbox aj. jsme schopni naprogramovat Vaši šablonu na míru Vašim potřebám.

Zde jsou ukázky, které již byly realizovány:

PR layout

Korporátní layout

Pokud jsme se trefili do černého, napište email na produkt@newtonmedia.cz nebo pošlete zprávu zde do chatu!  

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!