NewtonOne Knowledge Base

Abyste se v NewtonOne neztratili, nabízíme vám elektronickou pomocnou ruku, která vás provede všemi funkcemi a možnostmi. Vyberte si téma nápovědy nebo zadejte do vyhledávacího políčka, co potřebujete vědět.

Pokud tady nenajdete odpovědi na vaše otázky, nebojte se kontaktovat zákaznickou podporu

Archivní: Release Notes z 18.4.2018

Každých 14 dní prochází platforma NewtonOne pravidelnou proměnou.

Zde najdete přehled nejdůležitějších vylepšení, oprav a nových funkcí, které ode dneška můžete začít používat. Budeme rádi za každou zpětnou vazbu a věříme, že Vás novinky budou bavit!

Testování výstupů
V aktuální verzi jsme zapracovali na reportech a rozjeli jsme kvalitní testování zobrazení výstupů na většině dostupných zařízení.

Přidání příjemce Newsmailu
Potřebujete přidávat nové příjemce Newsmailu, kteří ještě nejsou uživateli NewtonOne? Aktivujte s námi tuto možnost a můžete sami přidávat nové příjemce dle potřeby. 

Opravy chyb:

  • V Newsmailu se již správně zobrazují podobné zprávy ze všech zdrojů
  • Smazané zprávy se již nezobrazují ve složkách
  • Byly opraveny drobné nedostatky v zobrazení výstupů a kompatibilitě prohlížečů

Nápady na další vylepšení platformy NewtonOne pište prosím do odpovědi zde nebo kdykoliv na email produkt@newtonmedia.cz

Za celý tým NEWTON Media Vás zdraví,

Michal Hroneš, Produktový manažer NEWTON Media

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!