NewtonOne Knowledge Base

Abyste se v NewtonOne neztratili, nabízíme vám elektronickou pomocnou ruku, která vás provede všemi funkcemi a možnostmi. Vyberte si téma nápovědy nebo zadejte do vyhledávacího políčka, co potřebujete vědět.

Pokud tady nenajdete odpovědi na vaše otázky, nebojte se kontaktovat zákaznickou podporu

Řazení vyhledaných článků v archivu

Zajímají vás konkrétní aspekty vyhledaných článků? Nejen, že si je můžete filtrovat a blíže specifikovat složitějšími dotazy a užíváním entit, ale můžete si také vyhledané výsledky seřadit podle preferencí.

Po kliknutí na rozšířené hledání je také možné konkrétní dotaz dále specifikovat (upřesnění autora, zdroje, typu vyhledávaných medií atd.).

Mezi nejčastěji užívané (a také defaultně nastavené) je řazení zpráv dle relevance.

  • Jako nejvíce relevantní jsou považované ty články, které obsahují nejvyšší četnost vyhledávaného slova v poměru k délce článku.

Je možné si seřadit články podle data vydání, a to vzestupně i sestupně. Pokud zvolíte řazení podle zdroje, seřadí se abecedně. Čísla stránky seřadí tištěné články podle jejich umístění v tištěném dokumentu.

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!