Proklik na články

Z grafu na detail konkrétní medializace

Dashboard zobrazuje detail článků po prokliku přes jakýkoliv graf odlišným způsobem než bylo zvykem v dosavadní aplikaci NewtonOne.

Seznam článků je zobrazený na levé straně obrazovky a detail článku se načítá do pravé poloviny obrazovky.

  • zjednodušené zobrazení článků pro lepší orientaci
  • optimalizovaná rychlost
  • webové a social příspěvky bez nutnosti odcházet z aplikace

Na detailu článku je nyní nové zobrazení webového článku nebo příspěvku ze sociálních médií. Oba typy zmínek se zobrazují přímo v aplikaci pomocí i-frame.

Celá cesta z grafu přes přehled článků na detail:

Zobrazení originálního příspěvku z webu přímo v aplikaci:

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít