NewtonOne Knowledge Base

Abyste se v NewtonOne neztratili, nabízíme vám elektronickou pomocnou ruku, která vás provede všemi funkcemi a možnostmi. Vyberte si téma nápovědy nebo zadejte do vyhledávacího políčka, co potřebujete vědět.

Pokud tady nenajdete odpovědi na vaše otázky, nebojte se kontaktovat zákaznickou podporu

Přidání příjemce newsmailu

Do Vašeho týmu či společnosti přišli noví kolegové a kolegyně a rádi by také obdrželi monitoring? Žádný problém! 

Do této doby byste napsali na naší customer care přes chat nebo mail a nechali uživatele přidat. Tato možnost určitě dále zůstává. 

Pokud se však jedná o jednorázová přidání a Vy byste chtěli tuto záležitosti vyřešit sami, tato nová funkce Vám pomůže. 

Pozn.: Uživatel nemá přístup do platformy NewtonOne, je pouze příjemce emailu s monitoringem (newsmailu).

  1. Pod Vaším profilem (vpravo nahoře) se dostanete na Nastavení uživatele

2. V panelu vlevo nahoře pod záložkou Newsmail otevřete nastavení zasílání Vašeho newsmailu

3. Pod ozubeným kolečkem Vašeho zasílacího schématu je skryto kompletní zasílání newsmailu (témata, čas, formát doručení, příjemci)

4. Pod seznamem příjemců se nachází tlačítko pro přidání uživatele

 

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!