NewtonOne Knowledge Base

Abyste se v NewtonOne neztratili, nabízíme vám elektronickou pomocnou ruku, která vás provede všemi funkcemi a možnostmi. Vyberte si téma nápovědy nebo zadejte do vyhledávacího políčka, co potřebujete vědět.

Pokud tady nenajdete odpovědi na vaše otázky, nebojte se kontaktovat zákaznickou podporu

Posviťte si na monitoring médií v nové mobilní aplikaci NewtonOne! ?

Pozor, pozor! ? Malý krok pro NEWTON, velký krok pro všechny experty PR, mediální a marketingové komunikace! Představujeme vám novou mobilní aplikaci NewtonOne.

Objevte nový rozměr práce s e-mailovými přehledy monitoringu. Všechny zprávy z newsmailů můžete odteď pohodlně prohlížet, ukládat a sdílet v mobilní aplikaci NewtonOne.

Po jediném přihlášení máte k dispozici všechny newsmaily, se kterými můžete pracovat i mimo kancelář. Díky automatické synchronizaci s webovou aplikací N1 už nikdy nebudete procházet monitoring dvakrát.

Newsmaily jste ještě nikdy nečetli tak rádi. Stáhněte si novou mobilní aplikaci NewtonOne a pracujte s přehledy monitoringu odkudkoli. Více o mobilní aplikaci se dozvíte v článku nebo v uživatelském manuálu

Stáhněte si aplikaci N1: AndroidiOS.

?F&Q?

→ Pro koho je aplikace určena❓

Mobilní aplikaci NewtonOne využijete, pokud odebíráte službu monitoring společnosti NEWTON Media prostřednictvím aplikace NewtonOne a máte nastavené zasílání newsmailů.

→Mohu aplikaci používat, i když nevyužívám služeb NEWTON Media

Aplikaci si může nainstalovat každý, ale pro práci ji využijí pouze odběratelé monitoringu od společnosti NEWTON Media. Pokud byste si rádi vyzkoušeli služby NEWTON Media, kontaktujte nás na obchodni@newtonmedia.cz.

→ Mohu s aplikací pracovat i offline

Ano. Se zprávami, které si v online režimu zobrazíte, můžete následně pracovat také v případě, kdy nemáte internetové připojení.

→ Mohu zprávy z monitoringu neomezeně sdílet❓

V první verzi aplikace můžete zprávy sdílet pouze mezi kolegy, kteří mají uživatelský účet v NewtonOne. Neomezené sdílení pomocí otevřených odkazů bude součástí další verze aplikace.

→Pokud používám monitoring ve webové aplikaci NewtonOne, jaké výhody mi přinese mobilní aplikace N1❓

Pokud si z webové aplikace necháváte zasílat přehledy monitoringu, tzv. newsmaily, mobilní aplikace N1 vám umožní:

  • vždy správné zobrazení newsmailů
  • získat rychlý přehled o podílu zpráv podle mediatypů díky grafické vizualizaci
  • prohlížet zprávy v nastaveném seskupení a řazení zpráv
  • zobrazit počet duplicitních článků
  • filtrovat zprávy podle tematických uzlů
  • okamžitý přístup k metadatům a multimediálním přílohám
  • ukládání důležitých zpráv do vlastní knihovny
  • snadné a rychlé sdílení klíčových zpráv
  • propisování údajů o přečtenosti zpráv do webové aplikace

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!