Nová generace NewtonOne a funkce DASHBOARD

Zdravíme vás z Newtonu!

 • Pusťte si druhý díl seriálu funkcionalit k nové generaci NewtonOne!
 • Zjistěte, jaký trend jsme zaznamenali minulý týden.
 • Přečtěte si článek o novele autorského zákona, ke kterému se vyjádřil David Kursa, náš analytik a expert na data.
 • Zaregistrujte se na webinář s Vaškem ve středu 11. 1. 2023 od 14:00 hodin.
 • Přečtěte si náš exkluzivní průzkum publicity samospráv.

V prosinci naše systémy zaznamenaly nebývalý trend u jednoho produktu. A také top influencera…

Novela autorského zákona vstupuje v platnost. Podřízne pod médii větev, anebo je osvobodí
od vlivu Facebooku a Googlu?

Co se týká světa médií, není dnes větší téma než novela autorského zákona, resp. dopady opatření, které v reakci na ní učinily platformy Google a Facebook. Náš kolega David situaci komentoval v rozhovoru pro info.cz. Čtěte zde: INFO.CZ | Novela autorského zákona vstupuje v platnost. Podřízne pod médii větev, anebo je osvobodí od vlivu Facebooku a Googlu?

Přihlaste se na zítřejší webinář

Zítra ve středu 11. 1. 2023
od 14:00 hodin se bude konat webinář Jak na novou generaci NewtonOneVašek s vámi probere základy a ukáže vám, jak se v aplikaci NewtonOne orientovat a jak ji co nejlépe využít.  Registrujte se zde, ať vám nic neunikne!

Pro magazín Pro města a obce jsme porovnali publicitu samospráv v letech 2021 a 2022

Poslední roky ovlivněné pandemií covidu a důsledky ruské agrese na Ukrajině dopadají samozřejmě
i na fungování samospráv. Zajímalo nás, jak se tyto makro události promítly do jejich publicity. Narostla tedy publicita samospráv ve srovnání let 2021 a 2022? Jaká témata byla se samosprávou spojována? Která média věnovala samosprávě nejvíce pozornost?

Jaké jsou hlavní funkce aplikace NewtonOne?

 • Anomálie vás informují o prudkém nárůstu neobvyklé aktivity.
 • Alerting & Pravidla vám umožní získat upozornění na zásadní situace.
 • Události, tedy technologie, která umí spojit jednotlivé zprávy z médií tak, že z nich vytvoří aktuální příběh.
 • Mediabase najdete přehlednou databázi novinářů s kontakty, social profily, jejich dosahem, historií
  nebo cílovými skupinami.
 •  Chytré vyhledávání – prostřednictvím inteligentního našeptávání s lehkostí najdete hledané produkty, osobnosti, autory, zdroje nebo lokace.
 • Inovovaný dashboard je analytický reporting, který vám umožní vizualizovat data.
 • Samoobsluhu, kde si zvládnete sami objednat všechny naše služby, nazýváme Marketplace

Pokud vám unikl náš minulý newsletter, nevadí! Můžete si ho přečíst zpětně zde.

Čtěte také

Newsletter

Představení funkce PRAVIDLA

Zdravíme vás z Newtonu! V posledním předvolebním týdnu vám posíláme aktuální vhled do dění na sociálních sítích obou kandidátů na prezidenta ČR, včetně srovnání času promluv v jednéz posledních

Newsletter

Nový produkt PR report

Zdravíme vás z Newtonu! Vytvořte si PR report, který dá vašim datům smysl! Více informací zde Přehrát Jak vypadaly titulní stránky deníků v době prezidentských voleb před 10 lety? Přečtěte si

Blog

Flanel opět jede!

V prosinci naše systémy zaznamenaly nebývalý trend u jednoho produktu. A také top influencera… 😁 O flanelových košilích se v několika nedávných příspěvcích zmínil Petr Pavel a způsobil tak

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!