Jak Vám můžeme pomoci?
Tisk

Zobrazení článků ze zahraničí v monitoringu

Možnosti NewtonOne sahají daleko za hranice Česka a Slovenska. Jsme pro vás schopní zajistit i monitoring médií ze zahraničí, ať už z webů, tištěných zdrojů nebo televizího a rozhlasového vysílání. A máme dva jednoduché způsoby, jak si data ze světa v NewtonOne snadno zobrazit.

Způsoby zobrazení

Přes tematickou strukturu

Tematickou strukturu monitoringu tvoříme vždy s ohledem na potřeby jednotlivých klientů. A pokud budete mít zájem, můžeme ji nastavit tak, aby vyhovovala i vašim požadavkům na data ze zahraničí.

Přejete-li si dostávat data z jednotlivých zemí do k tomu určených témat (jednoduše řečeno, co země, to téma) může jeho tematická struktura vypadat například takhle:

Pro větší přehlednost můžeme strukturu rozčlenit také do témat a podtémat, a to pak může vypadat třeba takto:

Po výběru konkrétního tématu (případně podtématu) se pak zobrazí články přímo z něj a v tomto případě tedy přímo z požadované země.

Využití možností filtrování

Další možností je využít filtrování v řádku pro vyhledávání. Zahraniční data si zobrazíte snadno tak, že z nabídky zemí vyberete tu, o kterou máte zrovna zájem.

Po výběru určité země se pak ve výpisu článků zobrazí zmínky pouze z ní.

Obsah

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!