Mediální audit

, který vám dá smysl

Mediální audit vám přinese cenné informace o kvalitě vaší externí komunikace – dozvíte se o jejích silných a slabých stránkách. Už budete vědět, kde vás tlačí bota a můžete se směle pustit do změn v komunikační strategii přesně tam, kde je to potřeba.

Co vám přinese mediální audit od Newton Media?

Ověření kvality současné komunikace

Má vaše komunikace s médii slabou odezvu a vy nevíte proč? Naši zkušení analytici provedou hloubkové rozhovory s vytipovanými novináři či experty a detailně komunikace vyhodnotí. Výsledky auditu vám pomohou lépe nasměrovat tok informací od vás k zástupcům médií a veřejnosti.

Zpětná vazba k novým tématům

Udělali jste změny v komunikaci a chcete vědět, jak se na ně mediální svět dívá? Zaregistrovali novináři změnu a jak jí hodnotí? Byla komunikace nových témat srozumitelná a podařilo se vám dostat do mediálního protoru vše podstatné? Zjistíme, co je třeba v další komunikaci vylepšit, čemu dát prioritu a jaké formy komunikace posílit.

Oslovení nových skupin novinářů

Potřebujete doplnit svůj medialist o další novináře, kteří se věnují vašim tématům? Zjistíme, zda vaše výstupy mají atraktivní obsah, v jaké kondici jsou vaše sociální sítě a zda se dokáže novinář dobře orientovat na vašich webových stránkách. Ověříme vám, zda máte vhodně nastavené komunikační kanály.

Získávání nových komunikačních kanálů

Potřebujete oslovit nový segment trhu? Pomůžeme vám najít vhodnou skupinu novinářů pro efektivní oslovení nové cílové skupiny. Chystáte se změnit své produktové zaměření nebo celou komunikační strategii? Prověříme vaše stávající komunikační kanály a přístupy a pokud to bude třeba, doporučíme vám nové.

Proč mediální audit od Newton Media?

protože máme nejširší pokrytí mediálních zdrojů v tuzemsku i zahraničí

0 +
online zdrojů
0 +
tištěných médií
0 +
sociálních profilů
0 +
hodin TV+R vysílání týdně

S čím vám mediální audit pomůže...

Krizová komunikace

Potřebujete reagovat správně a včas? Díky přesným informacím a jejich důkladné analýze vám pomůžeme situaci řešit už v jejím průběhu a také ji na konci efektivně vyhodnotit.

Komunikační strategie

Hledáte nové možnosti jak oslovit zákazníky? S námi zjistíte, jaká jsou přání vašich zákazníků i jaká média jsou vhodná pro komunikaci s nimi.  Zákazníky oslovíte na správném místě a včas.

Brand management

Získejte dokonalý přehled o tom, co se o vaší značce či společnosti mluví a píše v médiích nebo co o vás píší lidé na sociálních sítích. Pomůžeme vám budovat vaší pozitivní image.

Analýza konkurence

Chcete vědět, jakou má vaše největší konkurence image, s jakými tématy je nejčastěji spojována, kdo se vyjadřuje pro média nebo co si o ní myslí zákazníci? Předběhněte svojí konkurenci…

Business Intelligence

Správné a přesné informace jsou základem úspěchu. Zajistíme vám smysluplné a potřebné výsledky a mediální analýzy pro každou příležitost, kterou na trhu potkáte.

Staňte se mediálním guru

Hravě zvládnete svět tradičních i sociálních médií. Naučíme vás psát neodolatelné texty a připravit efektivní mediální komunikaci. Našimi kurzy prošly již stovky účastníků.

Chcete se na něco zeptat?

Objednejte si online konzultaci s naším odborníkem na monitoring médií. Poradíme vám i s dalšími produkty a službami…

Jdeme na to!
Jdeme na to!

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!

kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!