Mediabase

Databáze autorů, influencerů a zdrojů

Databáze autorů, novinářů a influencerů provázaná se zdroji je dokonalým pohledem nad mediálními daty.

Okamžitě se dozvíte, kdo o Vás nejvíce píše, v jakých zdrojích, jeho kontakty na email a sociální profily. Výběr si můžete jednoduše exportovat nebo v něm vyhledávat konkrétní jména a názvy zdrojů.

Aktuální počet doplněných kontaktů k autorům/novinářům:

Začněte tím, že widget Mediabase přidáte do dashboardu (přidat widget):

Widget načte data Vašeho vyhledávání a zobrazí všechny autory s jejich kontakty. Ve widgetu je k dispozici fulltextové vyhledávání, které hledá v autorech, zdrojích a vydavatelích a nakonec export do excelu:

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít