NewtonOne Knowledge Base

Abyste se v NewtonOne neztratili, nabízíme vám elektronickou pomocnou ruku, která vás provede všemi funkcemi a možnostmi. Vyberte si téma nápovědy nebo zadejte do vyhledávacího políčka, co potřebujete vědět.

Pokud tady nenajdete odpovědi na vaše otázky, nebojte se kontaktovat zákaznickou podporu

Domovská stránka služby TVR Alerts

Základní popis služby TVR Alerts, detail nahrávky a přidání vlastního tématu


Po přihlášení se zobrazí domovská stránka služby TVR Alerts (1) s nejnovějšími příspěvky pro vaše Témata (2) nastavená na základě klíčových slov. U jednotlivých témat se zobrazuje počet nepřečtených příspěvků.

Vybrané témata (3) zobrazí vyhledané příspěvky (4) s anotacemi odpovídající klíčovým slovům (7), která jsou zvýrazněna pro lepší orientaci.

Pomocí tlačítka Přehrát externě (5) si vybraný příspěvek uložíte svého počítače. Detail příspěvku (6) zobrazíte po kliknutí na ikonu nebo jeho titulek.

Po otevření detailu příspěvku se zobrazí metadata (12) a tříminutový záznam (13) nahrávky, aby jste získali kontext, ve kterém zaznělo nastavené klíčové slovo.

Pod záznamem se zobrazuje přepis nahrávky (14) se zvýrazněným klíčovým slovem a označením (15), kde se právě nacházíte v přehrávání. Přepis i nahrávka jsou propojené – kliknutím do stopy nahrávky se přepnete do místa v textu a naopak. Nahrávky jsou ve službě TVR Alerts uloženy sedm dní, ruční přepisy vybraných pořadů poté naleznete pomocí služby Monitoring a Archiv.

Přidání vlastního tématu
(funkce dostupná od dubna 2020) umožňuje vytvořit dotaz pomocí klasických vyhledávacích operátorů (více o nich zde), které již znáte z našich ostatních služeb.

Pozn. Pokud se Vám tato možnost nezobrazuje, neváhejte nás kontaktovat.

Detail wizardu pro založení tématu:

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!