Archiv

Archiv

Největší mediální archiv ve střední Evropě sahající do roku 1996 pokrývá tisk, televizi, rozhlas a internet.

Největší mediální databáze na trhu s archivem sahajícím do roku 1996

Mediální archiv NEWTON Media vznikal řadu let a dnes představuje největší databázi mediálního obsahu na trhu. Svým rozsahem, informační architekturou i funkčností pomáhá nově definovat způsob zacházení s mediálními informacemi a usnadňuje práci tisícům uživatelů, pro něž jsou média a jejich obsah denním chlebem. Už nemusíte chodit do knihoven a navštěvovat specializované instituce. K tomu, abyste našli libovolnou zprávu od roku 1996, vám stačí připojení k internetu. Díky dobře řešenému uživatelskému rozhraní a kvalitnímu vyhledávání jednoduše a rychle najdete informace, které hledáte.

Objednat službu

Proč využívat mediální archiv NEWTON Media?

 • Archiv sahá až do roku 1996 a obsahuje data nejen z českých, ale také polských a slovenských médií
 • Databáze je neustále k dispozici online a práce s ní je zcela intuitivní, rychlá a snadná
 • Nemusíte instalovat žádný software ve svém počítači a zatěžovat svůj disk množstvím dat
 • V případě tištěných zdrojů vám můžeme dodat články také formou elektronických výstřižků

Snadný přístup k informacím kdykoli a kdekoli

Mediální archiv NEWTON Media zahrnuje tištěné zdroje (celostátní i regionální periodika, společenské a odborné časopisy), zpravodajství stovek internetových portálů a rozsáhlou databázi přepisů televizních a rozhlasových pořadů. Kromě českých médií databáze čerpá také ze slovenských a polských zdrojů. Spojení největšího mediálního archivu u nás, jednoduchého a přívětivého uživatelského prostředí a špičkové vyhledávací technologie nabízí vysoce komfortní užívání a přesné výsledky. Informace v mediálním archivu můžete vyhledávat pomocí fulltextových dotazů. Výstupy si následně můžete uložit v jednom z nabízených formátů. Data tak budete mít neustále k dispozici. Archiv se aktualizuje každý pracovní den před osmou hodinou ranní.

Monitorované zdroje

 • tisk
 • rozhlas
 • televize
 • internet

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
Zaškrtnutím tlačítka adresát uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu uvedeném v kontaktním formuláři dalšího zpracování pro marketingové účely poskytovatele, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, nabízených výrobcích a dalších aktivitách, včetně užití těchto údajů ve sdělovacích prostředcích a na webových stránkách poskytovatele.
Zaškrtnutím tlačítka adresát uděluje souhlas se zasíláním obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů, v platném znění, a to na dobu do odvolání souhlasu, maximálně však na dobu 5ti let.
Captcha:

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.