Archiv

Archiv

Největší mediální archiv ve střední Evropě sahající do roku 1996 pokrývá tisk, televizi, rozhlas a internet.

Největší mediální databáze na trhu s archivem sahajícím do roku 1996

Mediální archiv NEWTON Media vznikal řadu let a dnes představuje největší databázi mediálního obsahu na trhu. Svým rozsahem, informační architekturou i funkčností pomáhá nově definovat způsob zacházení s mediálními informacemi a usnadňuje práci tisícům uživatelů, pro něž jsou média a jejich obsah denním chlebem. Už nemusíte chodit do knihoven a navštěvovat specializované instituce. K tomu, abyste našli libovolnou zprávu od roku 1996, vám stačí připojení k internetu. Díky dobře řešenému uživatelskému rozhraní a kvalitnímu vyhledávání jednoduše a rychle najdete informace, které hledáte.

Objednat službu

Proč využívat mediální archiv NEWTON Media?

 • Archiv sahá až do roku 1996 a obsahuje data nejen z českých, ale také polských a slovenských médií
 • Databáze je neustále k dispozici online a práce s ní je zcela intuitivní, rychlá a snadná
 • Nemusíte instalovat žádný software ve svém počítači a zatěžovat svůj disk množstvím dat
 • V případě tištěných zdrojů vám můžeme dodat články také formou elektronických výstřižků

Snadný přístup k informacím kdykoli a kdekoli

Mediální archiv NEWTON Media zahrnuje tištěné zdroje (celostátní i regionální periodika, společenské a odborné časopisy), zpravodajství stovek internetových portálů a rozsáhlou databázi přepisů televizních a rozhlasových pořadů. Kromě českých médií databáze čerpá také ze slovenských a polských zdrojů. Spojení největšího mediálního archivu u nás, jednoduchého a přívětivého uživatelského prostředí a špičkové vyhledávací technologie nabízí vysoce komfortní užívání a přesné výsledky. Informace v mediálním archivu můžete vyhledávat pomocí fulltextových dotazů. Výstupy si následně můžete uložit v jednom z nabízených formátů. Data tak budete mít neustále k dispozici. Archiv se aktualizuje každý pracovní den před osmou hodinou ranní.

Monitorované zdroje

 • tisk
 • rozhlas
 • televize
 • internet

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.