Miroslav Konvalina posílil tým expertů NEWTON Media

Miroslav Konvalina posílil tým expertů NEWTON Media
19. 10. 2015

Společnosti NEWTON Media, a. s., se podařilo získat do svých řad další z výrazných PR osobností. Z pozice šéfa tiskového odboru Ministerstva spravedlnosti přišel do společnosti Miroslav Konvalina, novinář a PR manažer, který se 25 let pohybuje ve veřejném prostoru, médiích, státní správě a diplomacii.

Nová akvizice zapadá do celkového záměru NEWTON Media, jehož cílem je poskytovat klientům komplexní služby od monitoringu médií přes analýzy až ke konkrétním doporučením a návazným PR službám. Globální CEO NEWTON Media Petra Mašínová k tomu řekla: „Mirek Konvalina se zkušeností rozhlasového zahraničního zpravodaje i z veřejné diplomacie a PR k nám přichází právě včas v době, kdy se NEWTON Media mění. Naši klienti po nás stále častěji požadují celková řešení, nestačí jim sledovat obraz, který o nich média vytvářejí, chtějí hned praktické návrhy.“

Miroslav Konvalina strávil většinu svého profesního života v Českém rozhlase jako redaktor, vedoucí zahraniční redakce, zpravodaj v USA a nakonec také ředitel stanic ČRo 1 - Radiožurnál a Rádio Česko. Byl také šéfem tiskových útvarů čtyř ministrů na dvou ministerstvech - Ministerstvu průmyslu a obchodu a Ministerstvu spravedlnosti. Několik let také vedl Americké centrum při Velvyslanectví Spojených států v Praze. „Pamatuji si počátky NEWTONu v době, kdy jsem byl v polovině 90. let mluvčím tehdy nejpopulárnějšího politika, ministra Vladimíra Dlouhého. Tehdy, stejně jako dnes, začínali členové vlády svůj pracovní den s monitoringem médií právě od NEWTONu. Po dvaceti letech zůstává tato společnost nejrespektovanější ve svém oboru a tak je mi ctí, že se mohu podílet na jejím dalším rozvoji.“ říká nový člen týmu NEWTON Media Miroslav Konvalina.

 NEWTON Media, a. s.

NEWTON Media je největší středoevropský poskytovatel služeb mediálního monitoringu a analýz s tradicí, sahající do roku 1995. Působí v ČR, na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Slovinsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině a Makedonii. Monitoring a analýzy NEWTON Media pokrývají oblast “tradičních” médií, internetu a sociálních sítí. Společnost disponuje největším mediálním archivem ve střední Evropě, sahajícím do roku 1996. Klienti rovněž využívají služby včasného varování při krizové komunikaci, monitoring reklamy i trénink v oblasti sociálních sítí. Portfolio služeb s přidanou hodnotou zahrnuje strategické poradenství a návrhy a realizaci doporučení s cílem napomoci klientům posílit jejich konkurenceschopnost. NEWTON Media poskytuje služby s přeshraničním a vícejazyčným přesahem. Je členem mezinárodních odborných sdružení FIBEP a AMEC a sdílí mediální obsah s dalšími agenturami z celého světa.

Další novinky

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.