Breakfast Brief - čtěte jen to nejdůležitější

Breakfast Brief - čtěte jen to nejdůležitější
11. 1. 2010

Společnost Newton Media, a. s., největší nadnárodní středoevropská společnost monitorující mediální trh, připravila na začátek roku novou informační službu, která poskytuje v anglickém jazyce aktuální přehled nejdůležitějších informací z českého tisku.

„Informační služba Breakfast Brief zajistí komplexní přehled událostí převážně ze světa bysnyzu, ekonomiky a politiky. Je ideálním řešením pro všechny, kteří potřebují být pravidelně a včas informováni o nejdůležitějších tématech bez ohledu na to, zda jsou v kanceláři či na cestách,“ upřesňuje Tomáš Beránek, produktový specialista NEWTON Media.

Jednostránková struktura Breakfast Briefu umožňuje snadnou orientaci v textu a rychlý přístup k požadovaným informacím. Uživateli je doručován e-mailem ve formátu PDF, současně je pod jeho jménem a heslem k dispozici na webové adrese.

„Souhrnného zpravodajství, na jehož tvorbě se podílí odborný tým analytiků, obsahuje profesionální anotace rodilých mluvčích. Webové prostředí umožňuje přistupovat k archivu, exportovat vybraná data ve formátu DOC nebo v datech vyhledávat. Uživatel si tuto službu může také objednat on-line na www.breakfastbrief.cz,“ doplňuje Tomáš Beránek.

Breakfast Brief byl spuštěn 7. ledna a je již plně v provozu a zařazen v nabídce společnosti.

NEWTON Media, a. s., je největší nadnárodní středoevropskou společností monitorující mediální trh. Dodává v elektronické podobě plný obsah zpráv z tisku (novin, časopisů), zpravodajských pořadů televizních a rozhlasových stanic, agenturního zpravodajství a internetu. NEWTON Media, a. s., vlastní nejbohatší archiv plných znění sahající až do roku 1993. Informace zpracovává na vysoké profesionální úrovni a poskytuje celou paletu služeb založenou na práci s nimi. NEWTON Media, a. s., poskytuje klasický monitoring, on-line monitoring internetu, mediální analýzy, oborové výběry, manažerské produkty, zprávy včasného varování a další služby. NEWTON Media, a. s., nabízí široké služby vydavatelům.

Produkty a služby společnosti jsou vždy maximálně přizpůsobeny požadavkům jednotlivých klientů. Standardně je nabízen zkušební provoz zdarma pro prověření vysoké úrovně služeb NEWTON Media, a.s. Softwarové aplikace včetně uživatelských rozhraní a speciální vyhledávací technologie, které byly vyvinuty na míru naší společností, umožňují klientům pohodlně a efektivně pracovat s informacemi a tvořit tak vlastní přidanou hodnotu.

Další novinky

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.