Členství v profesní asociace AMEC a další expanze

Rok 2014 je pro NEWTON Media rokem významných změn. Společnost se stává členem AMEC – největší mezinárodní asociace pro měření mediální komunikace. Dochází dále k obměně vedení a na pozici CEO přichází Petra Mašínová. Společnost také provádí dvě velké zahraniční akvizice. Jednak kupuje divizi monitoringu médií společnosti SITA, Slovenská tlačová agentúra a.s..

Od společnosti Pristop Skupina d.o.o. dále odkupuje kontrolní podíl (51, 4939 %) ve společnosti MCA Grupa d.o.o. (nyní NEWTON Media SEE), lídra trhu monitoringu a analýz médií v jihovýchodní Evropě.

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!