Aplikace NewtonOne a TVR Alerts

Newton přináší expertům mediální komunikace a media intelligence služeb nový online nástroj NewtonOne pro lepší práci s mediálními daty a monitoringem médií.

Dále rozšiřujeme své produktové portfolio o unikátní službu TVR Alerts a jako první v ČR nabízíme toto řešení klientům. Služba TVR Alerts, která je součástí právě nové online aplikace NewtonOne, nepřetržitě sleduje televizní a rozhlasové vysílání a po rozpoznání sledovaného slova vytváří z vysílání tříminutovou nahrávku, kterou okamžitě odesílá spolu s upozorněním na uživatelův mobilní telefon nebo e-mail.

V květnu jsme navíc zopakovali své vítězství z předchozího roku dalším úspěchem v prestižní mezinárodní soutěži AMEC Awards 2017 pořádané asociací pro měření a vyhodnocování komunikace. Získali sme dvě ocenění: první místo za nejlepší analýzu v kategorii Best measurement of a business to business campaign a třetí místo za nejlepší analýzu v kategorii Best use of integrated communication measurement/research.

Aktivity skupiny NEWTON Media v zemích jihovýchodní Evropy se sjednocují pod společný brand. V červnu balkánská skupina MCA Group mění název na NEWTON Media SEE

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!