AMEC Global Summit v Praze a AMEC Awards

Na AMEC Global Summit v Barceloně v roce 2018 jsme vyhráli pořádání největší konference o měření mediální komunikace. Společnost NEWTON Media se zároveň stala hlavním partnerem a spolupořadatelem akce v Praze. AMEC summit se díky nám poprvé v historii konal ve střední Evropě.

NEWTON Media se svou dcerou NEWTON Technologies zaujali na konferenci launchem nového produktu Beey – editoru pro automatický přepis multimédií do textu. Také tento rok a po čtvrté v řadě si skupina NEWTON Media Group odvezla z akce ocenění AMEC Awards. Bronzové ocenění jsme získali za analýzu mediálního obrazu schizofrenie. Ta vznikla ve spolupráci s Ogilvy PR pro osvětový projekt „100 tisíc neviditelných“.

Skupina NEWTON Media získala navíc i zlaté ocenění v kategorii Best measurement in the public and not-for-profit sectors. Cenu získala agentura Kliping, Not-for-profit measurements as a vehicle to reposition Kliping from media monitoring to media analytics company. Agentura Kliping patří do skupiny NEWTON Media.

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!