Jak název napovídá, umožní vám snadno a rychle převádět mluvené slovo do textu. Vlastní přepis můžete ihned upravovat, kopírovat, sdílet nebo dál zpracovávat. Podívejte se, jak snadno se s novou funkcí pracuje – a proč by vám rozhodně neměla uniknout.
Modul Automatický přepis je inovativní nástroj Beey naší sesterské společnosti NEWTON Technologies. V aplikaci NewtonOne nové generace jej najdete na levém panelu.

Jak na to? Jednoduše.
Pokud v této chvíli ještě nemáte vytvořený účet v aplikaci Beey, po kliknutí na modul Automatické přepisy se vám zobrazí informační okno s dalšími detaily. Stačí potvrdit zájem o aktivaci a jedním klikem se vytvoří zpráva pro naši zákaznickou podporu. Tu odešlete přímo z aplikace – a my vám následně zřídíme zkušební přístup do Beey.
Jakmile je vše připraveno, NewtonOne NG vás automaticky přesměruje do rozhraní Beey, kde můžete rovnou začít přepisovat.
💡 Prvních 30 minut přepisů máte v rámci testování zdarma.
Přepis na pár kliknutí
Práce s editorem Beey je rychlá a přehledná. Každý nový přepis začíná vytvořením projektu, do kterého nahrajete svůj audio nebo video soubor – buď přímo z počítače, nebo přes URL odkaz. Projekt si pojmenujete, zvolíte jazyk nahrávky (na výběr máte z více než 30 jazyků) a o zbytek se postará technologie.
Beey si skvěle poradí i s rušivými zvuky v pozadí, což oceníte třeba u záznamů z konferencí, jednání nebo natáčení v terénu. Přepisy je možné v aplikaci upravovat jak během samotného procesu přepisu, tak i po jeho dokončení.

A co když ve videu mluví víc lidí? Žádný problém. Aplikace je automaticky rozpozná a v přepisu označí jako „Mluvčí 1“, „Mluvčí 2“ atd. V případě, že jde o známou osobnost, kterou má Beey v databázi, zobrazí rovnou i konkrétní jméno. I zde platí, že jména mluvčích můžete v případě potřeby sami ručně editovat.
Samotným přepisem to ale nekončí
Jakmile je přepis hotový, máte hned několik možností, jak s ním dál pracovat. Můžete ho jednoduše stáhnout ve formátu .docx nebo .pdf, nebo rovnou využít jako titulky k videu – ideální pro sociální sítě, interní školení nebo veřejné záznamy.
Ale tím to nekončí. V sekci AI NÁSTROJE najdete i další chytré funkce:
✅ Inteligentní překlad – převeďte přepis do více než 30 jazyků během pár vteřin.
✅ Shrnutí přepisu – získáte rychlý přehled o obsahu, aniž byste museli číst celý text.
Přehledně v NewtonOne NG
Přepisy nahrávek se ihned propisují do záložky Automatické přepisy v aplikaci NewtonOne NG. U každého záznamu vidíte nejen výsledný text, ale také původní audio. Přepisy následně můžete snadno propojit se zprávami ve svém nastaveném mediálním monitoringu a mít vše jednoduše a přehledně na jednom místě.
🎯 Využijte možnost přepisů a zjednodušte si vaši práci v NewtonOne NG. V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici na emailu help@newtonmedia.eu nebo prostřednictvím chatovacího okna v aplikaci.