Jaká firma se vám vybaví jako první, když se řekne streamovací platforma?

Média v tom mají jasno!

Publicita platformy Voyo drtí zahraniční konkurenci.

V roce 2022 se zatím zmínka o Voyu objevila ve 4,5 tisících příspěvků v tradičních médiích, tedy v tištěných či online médiích, televizích či v rozhlase.

Voyo vs. Netflix

Nejsilnější konkurenční platforma Netflix sice figurovala v téměř dvakrát více mediálních výstupech, z hlediska mediálního dopadu však Voyo hlavně díky prominentním zmínkám ve vysílání a na webovém portálu televize Nova publicitu Netflixu překonalo.

Dominance Voyo

Dominance Voyo v mediálním dopadu zmínek je ještě výraznější při srovnání s ostatní konkurencí, tedy platformami Disney+, HBO Max bebo Prime Video od Amazonu. O těch psaly převážně specializované zájmové weby jako Filmtoro, Kinobox nebo SerialZone. 

Iveta Bartošová v souboji se Středozemí a Západozemím

Nejvíce medializovaným seriálem byla letos čtvrtá série Stranger Things z dílny Netflixu, o níž se psalo v 1 800 výstupech, což je asi dvakrát více než u hlavních projektů ostatních platforem.

O největším taháku platformy Voyo – minisérii Iveta o životě zpěvačky Ivety Bartošové – se objevilo skoro 900 výstupů.

To znamená, že český projekt mediálně překonal očekávané adaptace popkulturních fenoménů – seriály Rod draka ze světa Hry o trůny na HBO a Pán Prstenů: Prsteny moci z produkce Amazonu.

Jak to uděláme?

Nová generace aplikace NewtonOne pomůže vaší firmě získat kontrolu nad jejím mediálním obrazem.

Přepracovali jsme celou architekturu systému a přidali nové fantastické funkce.

Události

Technologie, která umí spojit jednotlivé zprávy z médií tak, že z nich okamžitě vytvoří aktuální příběh.

Alerting

Nástroj nejenom pro krizovou komunikaci. Umožnuje získat upozornění na zásadní situace v reálném čase.

Anomálie
Prudký nárůst neobvyklé aktivity, změna chování trendy. Díky anomáliím můžete být o krok před vaší konkurencí.

Dashboard

Analytický reporting
s možností vizualizovat data.

Celosvětové pokrytí

Umíme propojit lokální mediální výstupy s daty doslova z celého světa.

Domluvte si s námi schůzku, abychom to mohli rychle zlepšit.

 

 

Naši analytici zpracují analýzu na míru šitou pro vaši společnost. Bude pak záležet pouze na vás, jestli výstupy a navrhované kroky dál využijete. Domluvte si s námi schůzku ještě dnes. 

Co o nás říkají naši klienti

Služby společnosti Newton Media využíváme každý den. Je pro nás velmi důležité mít na dosah aktuální informace z médií a také mediální analýzy k jednotlivým tématům. V posledních letech je přístup do světa médií ještě jednodušší, a to díky aplikaci NewtonOne. Ta nám umožňuje pracovat s mediálním monitoringem přímo v mobilu. Velmi také oceňuji možnost kdykoliv si nastavit a upravit monitoring dle aktuální situace a potřeb. Zaměstnanci společnosti jsou vysoce kvalifikovaní a velmi vstřícní k jakýmkoliv formám spolupráce a individuálnímu přístupu.
medailon CSOB
Patrik Madle, čSOB
Bez analýz Newtonu si svou práci neumím ani představit.  Je to jedinečná zpětná vazba a zrcadlo odvedené práce.   Nejvíce oceňuji kvalitu, rychlost,  spolehlivost a  kreativitu celého analytického týmu, který dokáže reagovat i na velmi specifické požadavky.   Kvalitního a dlouhodobě spolehlivého obchodního partnera je potřeba si v dnešní době velmi vážit.
medailon VZP

Vlastimil Sršen, VZP

© 2022 All Rights Reserved.

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít

Spojte se s námi

kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!