Lidé zapomínají, my ne!

Samoobslužný archiv

26 let české mediální historie na jednom místě

Monitoring médií děláme již od roku 1996. 

V současné době tak máme největší databázi zpráv, které za posledních 26 vyšly v novinách, objevily se na internetu nebo byly odvysílány v televizi či rozhlasu.

7 dní zdarma na vyzkoušení

V 7denní bezplatné zkušební verzi samoobslužného archivu uvidíte výsledky monitoringu médií bez plného znění vyhledaných zpráv. 

Budete mít k dispozici anotaci a také obrazový náhled článku, u internetových zdrojů se pak prokliknete na originál. 

Skutečně samoobslužný archiv

Do archivu se dostanete sami, není potřeba nás kontaktovat nebo uzavírat jakoukoliv smlouvu. 

Můžete archiv 7 dní podle libosti testovat. Až si budete jistí, že je vám služba k užitku, zaplatíte si měsíční předplatné, nebo jednorázový balíček zpráv v plném znění. 

Archiv můžete používat pohodlně odkudkoliv. Funguje skvěle i z telefonu.

Archivem to zdaleka nekončí

Celý archiv je dostupný i z mobilu. Můžete pracovat z grafy
a entitami. 

Samozřejmostí je vyhledávání jakýchkoliv témat, událostí či osob, která vás zajímají. Můžete je 
filtrovat podle parametrů

 

Jdeme na to!
Jdeme na to!

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!