Představení funkce PRAVIDLA

Zdravíme vás z Newtonu!

V posledním předvolebním týdnu vám posíláme aktuální vhled do dění na sociálních sítích obou kandidátů na prezidenta ČR, včetně srovnání času promluv v jedné
z posledních prezidentských debat.

 Bitva o Pražský hrad na sociálních sítích: Pavel jednoznačně vyhrává nad Babišem

Článek o dominanci Petra Pavla na sociálních sítích, ke kterému se vyjádřil

náš expert na data David Kursa.

Srovnání času promluv v jedné z posledních prezidentských debat

Chcete si připomenout nedělní televizní duel obou kandidátů, ale zároveň ho nemůžete nebo nechcete poslouchat? Díky aplikaci Beey si naši kolegové z Newton Technologies pro vás připravili celý záznam a přepis! Můžete si například přehrát jen vybrané pasáže, které na první pohled nedávají smysl, nebo vyhledávat klíčová slova, třeba Polsko a NATO.

Jak vypadaly titulní strany českých deníků před deseti lety, kdy jsme se rozhodovali mezi Milošem Zemanem a Karlem Schwarzenbergem?

Kampaň byla ve finále také vyhrocená, i když jiným způsobem a ne tak výrazně jako dnes. A ukázalo se, že i když jsou titulní strany nejvíce viditelnou částí novin, tak nakonec se více mluvilo o tom, co vyšlo uvnitř jednoho z deníků…

Jak využít funkci Pravidla v naší aplikaci NewtonOne? Podívejte se na naše nové video!

Jaké jsou hlavní funkce aplikace NewtonOne?

  • Anomálie vás informují o prudkém nárůstu neobvyklé aktivity.
  • Alerting & Pravidla vám umožní získat upozornění na zásadní situace.
  • Události, tedy technologie, která umí spojit jednotlivé zprávy z médií tak, že z nich vytvoří aktuální příběh.
  • Mediabase najdete přehlednou databázi novinářů s kontakty, social profily, jejich dosahem, historií
    nebo cílovými skupinami.
  • Chytré vyhledávání – prostřednictvím inteligentního našeptávání s lehkostí najdete hledané produkty, osobnosti, autory, zdroje nebo lokace.
  • Inovovaný dashboard je analytický reporting, který vám umožní vizualizovat data.
  • Samoobsluhu, kde si zvládnete sami objednat všechny naše služby, nazýváme Marketplace

Pokud vám unikl náš minulý newsletter, nevadí! Můžete si ho přečíst zpětně zde.

Děkujeme, že jste dnešní newsletter dočetli až do konce. Těšíme se na viděnou!

Tým Newton Media 💚

Čtěte také

Blog

Využíváte umělou inteligenci?

U nás v Newtonu ji využíváme dlouhodobě, ale pro poskytnutí kvalitních a přesných výstupů pro naše klienty se vždy ještě spoléháme na naše kolegy analytiky.

Blog

Jste na Telegramu?

Níže jsou uvedeny nejvíce zmiňované účty v tradičních českých médiích. Telegram je komunikační prostředek, který se řadí mezi nejoblíbenější u Ukrajinců a Rusů. Populární je především, protože zde

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!